Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek szellem van a házba?

Szerintetek szellem van a házba?

Figyelt kérdés
itthon lakok van egy pár fila táskám az egyik kint volt a széken volt benne pár cucc de ez most lényegtelen na szóval a fila táskám egyszerűen eltűnt!!!!!egyedül lakok álatom nincsan tehát nem tüntethete el aszt a táskát ez volt tegnap előt és ma találtam meg a konyhaszekrényben nem emlékszem hogy oda tettem mert emlékeznék rá magától meg ugye nem mászik el egy fila táska vagy de???de nem... már csak arra tudok gondolni hogy ez egy szellem vagy egy démon volt mert ugye magától nem mozog egy fila táska... a villanybojlerem is furcsa recsegő hangokat hallat pedig még új gondolkozom hogy elköltözöm vagy eladó a bojlerem de inkább nem akarok hívjak szellemüzőt vagy csak emlékezetkiesésem volt vagy hasonló és azért nem emlékeztem hova tettem és a bojleremnek csak baja lehet nem kell eladnom?Mit gondoltok szellem?

2016. júl. 24. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érzel néha olyat, mintha valaki figyelne téged?

Történt ezenkívül más dolog is?

Szokott hőmérséklet ingadozás lenni a házban?

Jól érzed magad általában a házban?


Egyébként nem, démon biztos nem. És szerintem szellem se.

2016. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Épp az előbb láttam átmenni a falon egy villany szerelő szellmét fila táskával!Szerintem eltévesztette a házszámot, nekem gázbojlerem van!
2016. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
egy kis szűrke volt a tettes...
2016. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
100%

Múltkor az instant kávé port a hűtőben találtam meg. Nyilvánvalóan én tettem oda, közben nyilván máshol jártak a gondolataim, ezért történt.

Nem értem miért gondolsz egyből szellemre.

Ha folyamatosan tűnnek el cuccaid, majd máshol jelennek meg, akkor kamerázd be a házat és máris kiderül.

2016. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy látom, a szellem ellopta a helyesírási szabályzatot és a billentyűzetről a vessző gombot is.
2016. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

En egyszer a fiokban talaltam meg a bikinim😂😂 fogalmam se volt h a francba kerult oda aztan rajottem nyitva volt a fiok meg a szekreny is azt beleesett a bikini en meg csak ugy mit sem sejtve behuztam a fiokot. Azt

hittem szellem!!! Ja es a taskadat is ott talaltam meg odaadtam a szellemnek es berakta a konyhaszekrenyedbe az en javaslatomra

2016. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!