Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a francot láthattunk?

Mi a francot láthattunk?

Figyelt kérdés
tegnap este felé kint ültünk a kertben az erdő szélén lakunk és láttunk elrohanni valami sötét ló szerű árnyat a kerítés mentén tőlünk kb 100 méterre nagy a telek egyébként ilyen hegyes völgyes részen lakunk ott elszaladt ez a sötét árny azt láttam határozottan hogy ez nem egy ló volt mert ez legalább pont akkora volt mint egy ló csak attól mégis valahogy sokkal nagyobb valamint a szeme világított mint mikor a macskának világít este pirosan a szeme ha rávilágít a fény félek hogy ez valami démon vagy hasonló veszéjes dolog volt és rosszat akar nekünk nem akarok hinni ilyenekben de láttam hogy ott volt valami mi lehetett ez és mit kéne tenni?

2016. júl. 26. 12:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%
a magyar helyesírás védőszetnje volt, és igen érted jött.
2016. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

A Hiányzó Írásjelek Démona volt!

Értelmetlenné, olvasni-nem-akaróvá teszi a szöveget.

Ezért aztán - szavaddal élve: veszéJes!

2016. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

"legalább pont akkora volt mint egy ló csak attól mégis valahogy sokkal nagyobb"

:D


A fecske pont olyan költöző madár mint a gólya csak teljesen máshogy néz ki.

2016. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ott szerepel a kulcsszavaid sorában: "kébzelődés".
2016. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam és meg akartalak ijeszteni ... ezek szerint sikerült :D
2016. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
anyád volt az ...
2016. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen kamukérdéseket miért találják ki?
2016. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam lójelmezben, csakhogy eltévesztettem a házszámot, vagyis a jelmezbált és eltévedtem az erdőben. Sajnálom nem akartalak megijeszteni, mégegyszer ne haragudj. Kérlek ne jelents fel!
2016. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
:O piros volt a szeme
2016. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

A leírásod alapján szerintem kizárhatjuk azt a lehetőséget, hogy valamiféle démon volt. Bár csak egy árnynak láttad, de a fényben megvillanó szemek sokkal inkább egy hús-vér teremtményre utalnak.

Mivel a tulajdonságai egyetlen hétköznapi állatéval sem egyeznek meg teljesen, ezért az általad látott lény egy kriptid lehetett. Egy a tudomány által el nem ismert, de mégis többet által észlelt élőlény.

És ismerünk is egy kriptidet, amire tökéletesen illenek ezek a külső jegyek... Ezt az élőlényt csak úgy nevezik, hogy loú!


Sötét bundájú, nagytermetű (pontosan akkora mint egy ló csak nagyobb) lény, melynek szeme vörösen izzik a holdfényes éjszakában.

Alapvetően nem támad meg embereket, de mégis jobb vigyázni vele. Mint sok más vadállat, a loú elég kiszámíthatatlan tud lenni


A legjobb védekezés az, ha veccőt tartasz magadnál. Amennyiben túl közel kerülne egy hozzád és elkezdeni morogni, akkor veccőzd meg és erre meghátrál. Persze egy ilyen találkozásra igen kicsi az esély

2016. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!