Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » BOSZORKÁNYokról szóló dokumenr...

BOSZORKÁNYokról szóló dokumenrumfilmek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt már láttam :(
2016. aug. 12. 13:56
 3/10 A kérdező kommentje:
még valaki?
2016. aug. 12. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Bocs hogy nem olvastam el az előző hozzászólásokat, de komoly véleményem van a dologról. Pontok ide vagy oda.

Van fehér mágia, fekete mágia, és volt sajnos a boszorkányüldözés amikor már olyanokat is máglyán égettek el akik gyógynövényekkel gyógyítottak.


A kérdésre válaszolva (talán). Tudod nekem mi a legkedvesebb és leginkább spirituális és tanító film?

A "Practical Magic" - magyar cím "Átkozott boszorkák". Szokásos magyar címadás, meh!

Nem a magyarokat szidom, magyar vagyok de hogy kik adják ezeket a címeket, meh!!.


Szóval boszorkány dokumentumfilmeket találhatsz dögivel. De amelyik a valóságról szól!? Gondold át! Ha az igazságot akarod tudni, mélyebbre kell ásnod!


A Practical Magic-ben volt jelenet amikor azt mondja a nő a nyomozó kérdésére: "Boszik? Igen. Gonoszak? Nem."


Bárki másnak más a véleménye a "boszorkányokról", rajta! :)

2016. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Az egyház nem régen bevallotta, hogy az inkvizíció és a boszorkányüldözés nem is volt olyan véres, ahogyan azt ma beállították a médiában. Csak néhány valóban rossz szándékú elmebeteg nőt égettek el, de ha nem teszik meg úgyis meglincselik az emberek, mert a falu hozta el hogy végezzék ki őket. Nem kell rémtetteket belelátni az egészbe.
2016. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"Az egyház nem régen bevallotta" - ezen jót nevettem. :)

Az egyházak meg az őszinte bevallás...

Én más forrásokból úgy tudom hogy igenis sok durva dolgot műveltek Isten nevében. Ahogy már megszoktuk.

Bedobják a folyóba, ha úszik akkor boszorkány és megégetik, ha megfullad akkor nem volt az. :)

2016. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, egyet értek veled :)
2016. aug. 15. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
a salemi boszorkány üldözés ebből van aszem 3 - 4 film is
2016. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!