Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha eladom a lelkem egy nőstény...

Ha eladom a lelkem egy nőstény démonnak mit fog vele csinálni, mit fogok kapni érte?

Figyelt kérdés
Azután mit fog csinálni a lelkemmel, meg fogja erőszakolni vagy mi? :D

2016. aug. 29. 10:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A lélek a démonok számára olyan mint a pénz. Lemegy a pokolba és vesz érte amit akar.
2016. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Te beteg vagy! :D
2016. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Affene, szóval nem tartja meg a lelkemet egy csinos succubus démon, hanem vesz magának valamit érte? Kár igazán kár. De mi lesz a lelkemmel? :D
2016. aug. 29. 10:53
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A lelked a pokolba fog felhasználásra kerülni, csinálnak belőle levest vagy valami ilyesmit.
2016. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyok beteg, gondolj már bele, ha lenne ilyen ki nem adná oda a koszos kis lelkét egy nőstény démonnak? Aztán csinálhat vele, amit akar. Tisztára mint egy gazda szolga kapcsolat. :D F**zom akarna a Mennyországba menni.
2016. aug. 29. 11:03
 6/25 A kérdező kommentje:
#4 Azt a feltételt azért nem fogadnám el csak egy két feltétellel kötnék szerződést, ami neki is nekem is kedvező.
2016. aug. 29. 11:06
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

#kérdező: te kiba**ott naív vagy. Ismered a Gyurcsány viccet?


Gyurcsány Ferenc meghal és felkerül Szent Péter elé. Ott állnak két ajtó előtt, majd Szent Péter megkérdezi:

- Na Ferikém, melyiket választod, a Mennyek kapuját, vagy inkább a Pokolba vágysz?

Gyurcsány gondolkodik, mire Szent Péter megszólal:

- Tudod mit, Ferikém?! Nézd meg mind a kettőt! Egy hétig menj le a Pokolba, majd egy hétre menj fel a Mennyekbe! Aztán újra felteszem a kérdést.

Gyurcsány beleegyezik. Lemegy a Pokolba, ahol látja hogy minden tök király. Pia, csajok, buli. Ki sem akar jönni onnan. Letelik az 1 hét, Szent Péter jön érte és felkíséri a Mennyekbe. Ott dögunalom van, se pia, se csajok, se bulik. Alig várja, hogy kijöhessen onnan. Végre letelik az 1 hét. Szent Péter megjelenik előtte és megkérdezi újból:

- Na Ferikém, most már tudsz dönteni? Hova szeretnél menni?

Gyurcsány rávágja:

- A Pokolba!

Erre Szent Péter:

- Biztos vagy ebben? Jól végig gondoltad?

Gyurcsány bólogat. Szent Péter lekíséri a Pokolba, és gyorsan bezárja utána a kaput. Gyurcsány bemegy, de nem látja sehol a csajokat meg a bulit, csak azt látja, hogy tömött sorokban állnak az emberek egy kályha előtt. Erre megkérdezi Lucifert:

- Egy hete voltam itt és akkor tele volt minden csajokkal, bulizott mindenki, tök király volt minden. Hova tűntek az emberek?

Erre Lucifer így szól:

- Ferikém az a kampány volt, ez meg most a reform...


Így működnek a démonok is.

2016. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#7 Ezt a viccet még nem hallottam, de haláli volt. :D Mindenesetre bizakodó vagyokés és pozitív, máskülönben már rég depressziós lennék.

Ferike sem járt rosszul végülis bulizott egy jót sütés előtt, ha nekem is az volna a sorsom legalább szórakozok egy jót utána jöhet a kályha. :D

2016. aug. 29. 11:31
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben meghúznám.
2016. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja eroszakolni a tested es kotelez arra, h kutyasz*rt takarits a parkokban
2016. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!