Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Picit beparáztam, valaki...

Picit beparáztam, valaki valami okosat mondani?

Figyelt kérdés
Ma voltam mamámnál és csináltam vele pár közös képet és most az előbb néztem meg őket és két képen is találtam valami íjesztő dolgot.

2016. szept. 1. 01:02
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lenne az egyik kép,ezen kívűl még kettőn látszik,viszont amin közelebb vagyunk azon nem.

2016. szept. 1. 01:05
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem látok semmi ijesztőt.
2016. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen jobban látszik,kettőnk között.

2016. szept. 1. 01:10
 4/27 anonim ***** válasza:
Foltos a kamerád és amikor jobban fényt kap, erősebben látszik rajta. XD
2016. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Oldalasan nezd a kepet,ugy meg gazabb. Igazabol azon akadtam ki,hogy ket eve volt egy terhessegem es van uh fotom amit megneztem es a ketto tok ugyanaz.
2016. szept. 1. 01:17
 6/27 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled. Nem kell parázni, ez csak egy folt.
2016. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Aaahh nagyon remelem mert annyira felek :D
2016. szept. 1. 01:38
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szabályosnak tűnik a folt, tehát szerintem valami apró kosz csepp lehet a lencsén. Sokkal nagyobb valószínűsége van mint annak, hogy ez egy szellem. Ha meg mégis az, akkor meg szintén nem kell félned. Ha tudott volna, vagy akart volna, már csinálhatott volna bármit, tehát nagy eséllyel ártalmatlan, és csak szelfizni akart.
2016. szept. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Koszos a mobilod kamerájának lencséje, és a piszkon, poron megcsillanó szemből érkező fény okoz ilyen zavaró foltokat. Feltételezem, nem fizikából doktoráltál, viszont legalább szép arcod van. Jó egészséget a nagyinak is!

A mobil kameráját pedig úgy tisztítsd meg, hogy kézmosásnál a picit szappanos, vizes kezedről itass fel pár cseppet egy fülpucoló pálcikával, és azzal dörzsöld át finoman egy kicsit. Vagy törölköző sarkával. Picit legyen nedves, picit szappanos, hogy oldja a zsírt, de vigyázz rá, ne menjen bele a víz. Aztán töröld át még egyszer csak nedvessel is, szappan nélkül. Utána pedig száraz törölköző sarkával. Jobb lesz az eredmény akkor is, ha odafigyelsz, hogy fényképezésnél merről jön a fény. Ha bent fotózol, ablak felé nézzetek, a háttér mindig sötétebb legyen.

2016. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azért sértegetni nem kell,főleg,mert azt hiszed nem értek a fotózáshiz miközben az a hobbim. A kamerámnak a lencséjét ledig a kép előtt takarítottam pár órával. És szerinted ez piszok az ismerőseim és szerintem nem az. De gondolom Te eleve nem hiszel az ilyen dolgokban,mert még semmi nem történt veled.
2016. szept. 1. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!