Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Nagyon félek

Mi ez? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok drogos, nem iszok alkoholt, nem dohányzom, nem szedek gyógyszereket sem nyugtatókat.

Tegnap este valami nagyon furcsa történt velem. Olyan este 10 óra körül feküdtem le. Hamar el is aludtam de egyszer az éjszaka közepén felkeltem. Az oldalamon aludtam pont ráláttam az éjjeli szekrényemre. Megnéztem a telefonomon az időt, hajnali 3:48. Vissza akartam aludni de mintha valaki, inkább valami figyelne. A hátamra fordultam. Amit akkor éreztem az leírhatatlan. Egy fehér lény állt előttem. Leginkább egy meztelen emberre hasonlított, de a feje más volt, a végtagjai hosszabban voltak és a kezén karmok voltak. De a legmegrázóbb ezek közül a szeme volt. Nagy kerek fehéren világító szemeivel mintha kifacsarná a lelked. Az ágyam végében állt és csak nézett. Gondoltam biztos álmodok ezért visszafordultam az oldalamra és megpróbáltam aludni. Szüleim nem voltak otthon mert anya éjszakás volt apa pedig külföldön dolgozik. Aztán hirtelen valami megfogta a lábamat. "Biztos a kutya" mondogattam magamnak de éreztem a karmait. Elkezdtem sírni és remegni. A lény elengedte a lábamat. Egy koppanást hallottam aztán kopogást. Mintha valami elfutott volna. Le a lépcsőn aztán ki a házból. Nagyon megilyedtem. Még mindig remegek.

Kérlek segítsetek!

13/L



2016. szept. 10. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szüleid? Rokoknok? BArátok? doki esetleg?
2016. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a doki volt az 😄
2016. szept. 10. 10:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Látom még mindig remegsz...
2016. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Már megnyugodtam mert egy kedves ember segített ☺
2016. szept. 10. 14:05
 5/17 lumia 532 válasza:
demon volt hivjatok az ordoguzoket
2016. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 bandi6891 ***** válasza:
80%
Kamu.Viccet csinálsz az egészből,elhülyéskeded.Ilyen lényt még nem igen írtak le,azok nem elfutni szoktak hanem átlebegnek a falon fényben állva.Persze tök lazán vetted az egészet,csak remegtél és sírtál,hát szerintem meg ha ez valóban megtörtént volna ordítva sikítottál volna és talán még sokkot is kaptál volna,reggel pedig takaríthattad volna ki csokit az ágyadból amit magad alá nyomtál.Még sokat kell gyakorolnod a történet kitalálást hogy hihetőbb legyen.
2016. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 lumia 532 válasza:
igen tuti hogy kamu en mar 24 eves vagyok de ha ilyen tortenne az is lehet hogy szivrohamot kapnek
2016. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
olvasgass creepypasta-n. merits ihletet gyere vissza es majd jó lesz
2016. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


(Bocs :))

2016. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmi más,mint félelmeid leképeződése.

A félelmed valamilyen bűntudaton alapulnak valószínűleg.

2016. szept. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!