Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Előfordulhat hogy egy "angyal"...

Előfordulhat hogy egy "angyal", "arkangyal" később emberi formát ölt, emberi életet él? Van erre írott emlék?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
az emberi hulyeség igen sok formát ölt pl.ez a kérdés...
2016. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Néha Kád, néha Arkád néven fut.
2016. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
3%
Retardált vagy kérdező?
2016. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hat ha leteznek angyalok nem hiszem hogy barmelyik olyan hulye lenne hogy ide le akarna szuletni emberkent, sztem mi is kenyszerbol vagyunk itt ez egy buntetes, nekem senki ne akarja bemeselni azt hogy en akartam idejonni mert biztos hogy nem igy volt ez
2016. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Az élet csodaszép :)


Angyalok csak az 5 dimenziós térben létezhetnek.

pl mint a csillagok közt című filmben, de akkor sem látod őket, mivel csak anomáliák.

2016. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Úgy van sok angyal inkognitóban van itt, megtapasztalni milyen embernek lenni meghalni leszúrtnak lenni számlákat befizetni úszni az adósságban tartozni meg ilyesmik.
2016. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Manapság már nem tehetik meg a testi megjelenést csak Isteni főengedéllyel.


Padmaszambava Gabriell arkangyal testi megjelenése volt.

ő 8 évszázadot élt egy testben. Buddhista tanító is volt.

Jézusnak és Mohammednek is ő volt a tanítója.

A tiszta Tant tanította.

2016. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék Isten biztos leküldeném az angyalaim pár ember életre hogy jobban átérezzék milyen embernek lenni, miért cselekednek úgy, ahogy, onnan fentről könnyű ítélkezni.
2016. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!