Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik a veszélyei a szellemidézé...

Mik a veszélyei a szellemidézésnek?

Figyelt kérdés
A szobatársaimmal szeretnénk szellemet idézni. Aki már idézett szellemet tudna mesélni a tapasztalatairól?

2016. dec. 22. 18:08
1 2
 1/17 Duenna ***** válasza:
48%
Jobb, ha nem csináljátok. Mert olyan szellemet idézhettek meg, aki negatív, és csak megijeszt benneteket. Ha egy konkrét ismerős elhunyt szellemét akarnátok megidézni, akkor sem biztos, hogy ő fog megjelenni. A szellemidézést csak olyan ember végezze, akinek van rálátása szellemvilágra, és gyakorlata is van.
2016. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Az őrangyalod nem engedi el a szellemet. Egy teljes évre rátok ragasztják.

Megy veletek mindenhova és igen dühös, mert a szabadságról visszarángattátok!

Soha többet nem fogsz tudni egyedül zuhanyozni és amikor magadhoz nyúlsz, akkor is ott lesz.

Amikor a pasiddal vagy akkor is ott lesz. És még mindig haragudni fog rátok amiért megidéztétek.


Nekem sámánként az ilyen tökkelütött tinik után nagyon sokat kell takarítanom.


Ne csináljátok, csak magatokat szopatjátok meg vele.

idén már vagy 8an írtak ide hogy jajj szellemet idéztünk most meg parajelenségek vannak mit tegyünk.

Semmit, aki jegyet vált a szopórollerre annak mennie kell vele egy kört.

2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Rád ragadhat , szívja az erőd , ha pedig egy olyan szellemről van szó aki szeret rossz dolgokat okozni akkor megkeseríti az életed . Ha nem vagy elég erős akkor nem te irányítod hanem ő lesz az irányító fél . Ill lehet hogy egy démon is átjuthat a nyitott kapun akkor nagyobb a sansz hogy veszélybe kerültök ill befolyásolni fog titeket s minél tovább van melletted annál nehezebb elküldeni .
2016. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 True Damage ***** válasza:
94%
A legkomolyabb veszeje hogy roppant butanak fogod erezni magad miutan rajottel hogy ilyen nem letezik ti meg valami humbuggal probalkoztatok :D raadasul ha vannak is szellemek valahogy ketlem hogy majd ok pont elojonnek mert ti ugy akarjatok.szerintem pont leszarnak a hasonlo probalkozokat :D
2016. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy még a végén elkezdtek ilyen hülyeségekben hinni.
2016. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
eljön érted a slenderman oszt lessz nemulass...
2016. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
41%
Kedves kérdező ! Jotanacsból mondom ... ne tedd!! Ha nem rendelkeztek olyan tudással .. ami elég magas szinten van inkabb ne !! A következők a veszejei ;; rad tapad , lehet hogy mást hívtok mint akit szeretnél ... es a másik ha nem tudod elküldeni .. mindenféleképpen keress fel szakemberhez ha nagyon szeretnéd kipróbálni .. AZ ILYESMINNEM GYEREKJÁTÉK .. jo indulatból írtam !! Régebben sajnos mi is idoztunk meg szellemeket es .. megbántam .. megbantuk .. később mar más volt .. volt időszak hogy komolyabban foglakoztam evvel .. es igen .. Vtak komolyabb jelentések .. jo ideje abbahagytam .. DE EN AZTMONDOM FŐ A NYUGALOM ES A BÉKE :)) TANACSKENT ANNYIT Hogy kérd az angyalokat hogy védelmet kapj '! Tedd fel magadnak a kérdést hogy valóban miért szeretnéd !! ..
2016. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Nincsenek veszèlyei. A "szellem" az illető identitásának mentális síkon megmaradt információ halmaza. Az "idèzès" során információt cserèlhetsz ha a figyelmed irányítod egy ilyenre.
2016. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még ismerőseid sem biztos, hogy azok/olyanok, mint amilyennek mondják magukat.

Hogy todnád eldönteni igazságát/igazát olyannak, akit nem látsz, nem hallasz?

2016. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Az én által idézett szellem a Pécs urán bány tavában egy szekrényben pihen. Pár napja idézgettem zártmegpróbáltam lelőni ,de végül a szekrénybe zártam .

Ki akart nyírni ; felőllem csinál játok tök buli lesz !

2016. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!