Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Szellem?

Mi lehet ez? Szellem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Akik szkepzikusok, azok kíméljenek meg.Mindenkinek megvan a véleménye a természetfeletti dolgokról de én most azokéra vagyok kíváncsi, akik hisznek benne.Van valami a házunkban es az én szobámban a legaktívabb.Nem csak en tapasztaltam.Ha valakit erdekelnek a részletek és van ötlete ,akkor privátban írjon rám!

Gondoltam arra is, hogy egy entitás élősködik itt.Ugyanis fizikálisan is bántalmazta egy családtagomat.De nem értek annyira hozzá.Tudom konkrétunokat nem írtam ,azokat inkább privátban fejteném ki.



2017. jan. 8. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
A szellem sosem bánt, főleg nem fizikailag. Démon lehet, ahhoz pedig szakértő kell, minél hamarabb.
2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ sokat segített!

Első válaszoló téged pedig nagyon sajállak, hogy az életedben azzal mulatod az időt, hogy olyan emberek komoly kérdéseire irogatsz negatív véleményeket , akik normális válaszokat várnak.Köszönöm a tanácsot, de szerintem te menj orvoshoz, ugyanis az,ha valaki attól nyugodtan alszik és boldog, hogy ilyen válaszokat írhat az a nem normális.És telefonról nem olyan egyszerű bepötyögni egy szöveget de te gondolom ebben is profi vagy.Nagyon örültem!

2017. jan. 8. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Ki mondja meg mi a normalis? Ne rohogtess
2017. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! Ki tudnád nekem bővebben fejteni privátban?

Láttátok is? Ha igen hogy néz ki?

Szokott "hangoskodni"?

Mikor van jelen? A nap melyik részében?

A családtagodat, hogy bántalmazta fizikailag, mit tett vele?

Csinált még bármi mást?

Utána néztetek a ház múltjának?


Várom az üzeneted, remélem tudok majd segíteni!

2017. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Infrahang
2017. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem érdekelnének a részletek leírod privátban?
2017. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Dèmon, ahoz pedig szakèrtő kell..."

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

akkor zsenikèm elárulom, hogy átbasztak tèged.

2017. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is lecci fejtsd ki priviben hiszek ezekben a dolgokban ugy hogy kivancsi lennek es lehet hogy segiteni is tudnek

elore is koszi a privit

2017. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!