Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy jöjjek rá, hogy kik ők?

Hogy jöjjek rá, hogy kik ők?

Figyelt kérdés

Először is, akik nem hisznek a természetfeletti lényekben, kíméljenek meg a válaszaiktól, köszönöm. Éjszakánként többször ébredek arra, hogy idős hölgyek figyelnek; az ágyam mögött állnak többen, és fölém hajolnak, az ágyamtól nem messze egy széken ült egy, és engem nézett, legutóbb meg például az ágyam mellett állt. Éjszaka, mikor ezeket tapasztalom, valahogy termesztésnek és megnyugtatónak érzem, és nem is foglalkozom velük, sőt napközben mikor eszembe jut, akkor sem találom furcsának, de mikor elmesélem pl a testvéremnek, ő teljesen megrémül, és olyankor esik le, hogy ez valahol tényleg nem normális.

Tudom, hogy látom őket, érzem is, ahogy ott állnak, nem csak képzelem.

Csak azt szeretném megtudni, hogy kik vagy mik ők, és miért vannak itt.

A segítő válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 28. 08:54
 1/10 anonim válasza:
49%
na ez velem is meg történt utána néztem és ez a figyelő engem már évek óta figyel és nem tudok elaludni tőle
2017. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal törődj, hogy a testvéred mit mond, hanem azzal, hogy te mit érzel. Ha természetesnek tűnik, akkor az is. Nem tudom, kik ők és mit akarnak, de ha ez az érzés tölt el ilyenkor, akkor nincs okod félni.
2017. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Vannak barátaid, akikkel napi szinten tartod a kapcsolataid? Nem telefonnyomkodásra gondolok, hanem élő találkozásokra, beszélgetésekre. Szülőkkel, nagyszülőkkel milyen a kapcsolatod?


(Lehet hiányzik a társaság és ezzel nyugtat meg téged az agyad.)


"Tudom, hogy látom őket, érzem is, ahogy ott állnak, nem csak képzelem."

Az agy sok mindent el tud hitetni veled.


"Először is, akik nem hisznek a természetfeletti lényekben...."


A képzelet nagyon jó dolog, amíg se magadnak se másnak nem ártasz vele.


Nem az a kérdés, hogy kik vagy mik ők? Vagy, hogy kerültek oda?

Hanem, hogy miért?

Lehet valaki vagy valami hiányzik neked.

És ezt az agyad, esetleg "természet feletti lények", így pótolják a hiányt.


("Aki lepontozza a válaszomat, az saját magát pontozza le.")

2017. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm,lehet benne valami, mivel a barátaim távol élnek, apukám rég meghalt, anyukámmal sincs meg az a gyerek-anya kapcsolat, mivel 3 éves korom óta a Nagyszüleim neveltek, de sajnos már ők is meghaltak.

(Én felpontoztalak)

2017. máj. 28. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem emlékszől nagy szemekre ? Durván be tudják folyásólni az emlíköid !
2017. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az angyalok és más Isten által teremtett lények több formában is megjelenhetnek. Lehetnek szellemek is, több lehetőség adott. Lehet, hogy valamilyen nagyon komoly feladattal születtél le a Földre és ők segítenek neked. Persze csak ha felismered, hogy hogyan tudnak neked segíteni. Próbáltál már beszélni velük? Érzel szagokat, illatokat, ízt vagy hallasz hangot, hideget, meleget érzel esetleg? Vagy bármit?


Mindig ugyanazt látod? Írd le részletesebben.

Egy tuti, hogyha ártani akartak volna neked, akkor már megtették volna. Szóval nyugi.

2017. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetnek angyalok vagy tündék is. De ha jó érzéssel tölt el semmiképpen nincs mitől félned, csak a negatív energiáktól.
2017. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fehèr baglyot nem láttál xD
2017. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet anyukád barátai a túlvilágról.
2017. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek az elmèdben vannak kèrdező. Akkor most jöhet a kèrdès, hogy: Miben különbözik a valóság ès a kèpzelet, az álom ès az èbrenlèt? Abban, hogy mennyire vagy tudatában annak, hogy álmodsz.
2017. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!