Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már pszichedelikus...

Selyempocok kérdése:

Volt már pszichedelikus élményed? Milyen volt, hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
Sokat halottam hogy entitásokkal találkoztak vagy "szellemekkel", utaztak a saját elméjükben. Hogy lehet ezt elérni, és mennyire veszélyes, fel lehet e rá készülni valahogy?

2017. jún. 20. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha legális szerrel akarsz hasonlót elérni, akkor javaslom a habpatront (tejszínhab patron). Szinte bármelyik boltban megkapod, N2O (dinitrogén-oxid, avagy kéjgáz) van benne. Belélegezve a legtöbb esetben rövid ideig érezhetsz egyfajta pszichedelikus, inkább eufórikus állapotot, nálam működik. Egy patron rövid ideig hat. Belecsavarod az üres habszifonba, és óvatosan kiengedve onnan belélegzed ("rácuppansz" a szivon kimeneti csövére). Tényleg óvatosan, mert ha hírtelen engeded ki, akkor feszít és hideg. Amúgy édeskés gáz, mély lesz tőle a hangod. De mókás, és nem okoz függőséget sem. :)

Ha te "spirituálisan" gondoltad, abban nem tudok segíteni.

2017. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy érdekes élményem, lassú dobolást hallottam, éreztem, hogy egy nagyobb körben ülnek körülöttem, és a szememen keresztül látják a "jövőt". Elég furcsa volt, 5-10 másodperc és kész.

A legérdekesebb, hogy hallucinogén anyagot még nem igazán fogyasztottam.

2017. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A habpatronosat régen próbáltam és nem jött össze lehet a szifonnal volt a baj, de utána azt olvastam hogy elég káros de ez nem biztos. Én inkább valami "mélyebb" intenzívebb élményt szeretnék átélni. Amúgy várom még az élményeket tanácsokat. :)
2017. jún. 20. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem olyan mint felmenni dobogókőre. Felülsz a buszra oszt ott vagy 1 óra múlva.


Ez is egy út. Hatásos, erős út.

De nem egyszerű, mert amit ad arról nem lehet beszélni. Mert nem lehet szavakba foglalni a különbséget. csak nagyon nehezen.


Ahhoz, hogy az ember mély utazást tegyen tapasztalatot kell szereznie előbb.

A nagy dózisú utazás okozhat ilyet, de az veszélyes. A veszélyességét meg csakis a tapasztalattal lehet csökkenteni. Fél-egy tucat utazás után érdemes belevágni. Ez a tanulás legkevesebb fél év, ha jót akarsz. De a tanulási folyamat eredményeképpen lehet, hogy nem is akarod majd a kiindulási célt elérni.


De nem buzdítalak a magyar állam törvényeinek megsértésére. Információt adok, mert hiszem, hogy a veszély és ártalom csökkentésének ez a módja.

2017. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok olyat olyat olvastam hogy utaztak a saját elméjükbe, vagy találkoztak entitásokkal, de ami megfogott hogy kaptak valamit vagy tanultak valamit és kihatott az élmény utáni életükre. Valami hasonló módon szeretnék fejlődni, boldogabb lenni vagy legalább átélni olyat amit kevesen.
2017. jún. 20. 23:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Feldmár András kísérletezett lsd-vel legálisan de ő is csak körvonalazni tudta mi is történhet ot.
2017. jún. 20. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!

Ha érdekel a téma sok dolgot lehet találni neten, könyvekben. Nem tudom mit keresel, sok féle élményt át lehet élni, pl előző életi élményeket.

Egy kis buddhizmust érdemes felszedni ha ilyet szeretnél. Kezdve ott, hogy nem véletlen, hogy nem emlékszünk előző életeinkre(ha voltak), az ezekben átléltek ugyanis akadályoznának jelenlegi életünkben. (Hogy élhetne egy kisgyermek gyermeki életet, ha emlékezne erőszakos halálára?) Ha alázattal fordulsz affelé a tudás felé amiket kaphatsz és el tudod fogadni azt, hogy nem minden tudáshoz van jogod amihez egyébként hozzzáférhetsz, akkor csak annyit fogsz kapni amennyit el is bírsz.


Vannak olyan drogok amikkel könnyebb beindítani az ilyen élmények felszínre törését (amiket írtál, és még néhány más), de ennek megvan a kockázata, hogy az értékes információk mellett kontrollálatlanul áramolhat egyéb dolog is, amik úgy változtathatnak meg, ahogy soha nem kívánnád.

2017. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A dologhoz mélyen hozzátartozik, hogy szavakkal, legalábbis a hagyományos úton, nem átadható. Ezért nem tudja elmondani Feldmár András sem.
2017. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lsd, dmt ;) de van, h magától jön :D
2017. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
18 órán keresztül fikarcnyit se alszol, és próbálsz vmire nagyon koncentrálni. Utána lehetnek halluinációid. Velem ez a munkám miatt történt meg. Haza kellett küldeniük aludni mert baromságokat beszéltem. Láttam pl. hogy a falon lévő repedések kicsi fekete kígyók lesznek és 'elmásznak', a képernyőn a fekete betűk rózsaszínek lesznek és össze-vissza 'táncolnak', a munkatársaim feje eltorzul, és a legdurvább hogy úgy láttam mintha a kezem egy 'gyík végtag' lenne(láb). De nem javaslom, mert ilyenkor marha sz@rul érzed magad, hányingered van, stb. Önszántamból SOHA nem tenném meg. A pszihedelikus élményszerzésben nem tudok segíteni.
2017. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!