Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tehetnék ilyenkor?

Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Előre megkérném azokat akik nem hisznek az ezotériában,természetfeletti lényekben az kérem mellőzze a kérdést.Nos mit tehetnék ha egy démon rám van akaszkodva,és olyan gondolatokat kreál,amit én józan ésszel nem is gondolnék,mivel a lelkemet akarja megszerezni.Hogy űzzem el?Mert a lelkemet nem szeretném a sátánnak.

2017. jún. 29. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy sámánt, akinek ez a szakterülete. Bármilyen otthoni kontárkodással csak feldühíted, vagy előhívsz más démonokat, ami ha jól sejem, a hátad közepére se hiányozna. Ha valóban démonról van szó, és nem kezdődő skizofréniáról vagy paranoiáról, megoldást is fog találni rá.
2017. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Nem vagyok sem skizofrén se paranoiás,mivel ezeket a dolgokat nem csak én tapasztaltam meg,háát ha már több démonról írsz,így már van is,mellette van még 2-ő.

2017. jún. 29. 21:07
 3/9 anonim válasza:

Elég furcsa, hogy mikor valaki megemlíti, hogy lehet több is hírtelen már nem egy van, hanem kettő.

Ne bántódj meg, de azok nem démonok lesznek, hidd el, jobb dolguk is van annál, minthogy a fejedbe roaz gondolatokat ültessenek. Mondom én ezt úgy, hogy aktíav foglalkozok a spirituálistással.

2017. jún. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.dik válaszoló.

Igen is már többen vannak melletem,hidd el nekem ha emberi lélek lenne,azzal nem nagyon foglalkoznék,de ez már más tészta.

2017. jún. 30. 07:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem hiszek neked.


Szerintem te kreálod a gondolataid. Azt nem kétlem, hogy nem tudsz róla,de attól még te -és a félelmeid- kreálod.

2017. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Vaszil44

Nem muszáj hinned nekem,de ezeket én nem találom csak úgy ki,és akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést,ha egyszer nem muszáj,nem azért írtam ki,mert unatkozom vagy hasonló,azért mert tényleg bajban vagyok és megpróbáltam hátha valaki tudna segíteni nekem.De amire rájöttem hogy itt nem nagyon fogok olyan személyt találni,aki ez ügyben tudna nekem segíteni,szóval az időmet vesztegetem,de reménykedtem abban,hogy hátha lesz.

2017. júl. 1. 12:06
 7/9 anonim válasza:

Én arra gyanakszom hogy megszállhatott, de hagyja hogy te irányítsad a tested, ezt könnyen le tudod ellenőrizni, sóval, démon űzéssel de ha meg ott tevékenykedik körülötted akkor sózd be a ajtó és ablak párkányod, az nem engedi át őket, nem árt magadnál tartani egy kis sót, attól meggyengülnek egy kis időre, viszont az feldühíti őket, esetleg erősebb védelemhez rajzolj fel egy démon csapdát az ajtód, ablakod alá vagy fölé, azon se tudnak átmenni, viszont azt nehezebb tönkre tenni, neten rákereshetsz azzal h demon trap és itt egy démon űző szöveg vészhelyzet esetére ha pl leakarnák vágni a fejed(szóról szóra gyengíti őket):

Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas omnis incursio infernalis adversarii. Omnis legio! Omnis congregatio et secta diabolica! Ergo, Draco maledicte ecciesiam tuam securi tibi facias libertate servire te rogamus


De tudtommal a lelkedet csak akkor kapják meg ha alkut kötsz velük aminek a végét egy csókkal zárják ami nélkül nem lehet az övéjük a lelked, ha ez meg is történne, kapnál 10 évet+egy kívánságot, ha meg nagyon körülötted kószálnak de nincs alku akkor simán megölnek vagy megszállnak


Végső esetben idézd meg Castielt(angyal) és kérd meg hogy kérje meg a barátait hogy kérjék meg Crowleyt hogy hagyjon békén, Crowley igazán tárgyaló képes démon pokol királya létére (odaát fanoknak: 7. Évadnál tartok, hagyjatok, ne egyetek meg, mivel nem tartok ott, még nem történt meg, ennyi) viszont simán Cas barátai is eltudják végezni hogy békén hagyjanak, nem muszáj oda Crowley


Esetleg ajánlom az odaát nevű sorozatot, a 7. Évadra már kb 2 vagy 3 tucat szörny és teremtmény kivégzésének módjait bírod elsajátítani a vámpíroktól, szellemektől kezdve a sárkányokon és mindenek anyján keresztül egész a tündérekig és angyalokig 😁

2017. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy biztos, hogy nem Démon. Ők ugyanis nem foglalkoznak ilyenekkel, vannak nekik sokkal fontosabb dolgaik is. Inkább szellemek lehetnek.
2017. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező

Nem Démon, hanem, valószínűleg angyal az illető entitás.

Sátánnak meg nincs szüksége a lelkedre, van neki sajátja, és köszöni szépen, jól elvan vele.

2018. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!