Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van elnevezése azoknak a...

Van elnevezése azoknak a jelenségeknek amik pl. : A Rejtélyek városkájában vannak? Kísértetek, szörnyetegek, UFO-k.

Figyelt kérdés
Nagyon magával ragadott ennek az animációs sorozatnak a világa, még úgy is hogy nem az én korosztályom a célközönség. Elkezdenék foglalkozni vele kicsot jobban. Vannak további könyvek vagy filmek amik hasonló világokban játszódnak? Van ennek a világnak valami neve? Ahol megjelennek a vérfarkasok, tavi szörnyek és a fenyőerdők egyéb szörnyetegei? Lefogadnám hogy Amerikában külön szórakozató ipar ág is hajlik erre mindenféle erdőben lévő rémhotelektől kezdve a túrákig. Ha ismertek ilyet azt is leírhatnátok. Elkeztem nézni az X-aktákat és a hoteltransilvania is tetszik a témában bár az se az én korosztályom szórakoztatására készült, de pont ezek azok amik magukkal ragadtak. Nem is bánom ha mese.

2017. aug. 10. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Teen wolf, vámpírnaplók most hirtelen ennyi, de ha eszembe jut még majd írok
2017. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
gravity falls
2017. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Angel :)
2017. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2es, a gravity falls és a rejtélyek városkája ugyan az
2017. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csimpike55 válasza:
72%
Anomália, ha jól tudom. (Dipper még mondja is valamelyik részben.)
2017. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!