Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik alakváltás?

Létezik alakváltás?

Figyelt kérdés
Már néhány embertől láttam ilyesmi kérdéseket gyk-en. Sokan írják,hogy lehetséges az ilyesmi. De sokan csak azért tartják hülyeségnek,mert még nem láttak olyat.. Ha látnának se hinnék el! Mindegy.. Hallottam olyanról,hogy egy mágus vagy nem is tudom,átváltozott hollóvá,macskává.. Nem tudom,hogy ezt hogy/mivel,de ha ilyen létezik akkor hogyan csinálhatták ezt? :O Mint tudjuk,az agyunk 10%-át használjuk csak,és ki tudja mit rejteget a többi 90% ;) Lehet,valaki használja a 20%-30%-át,azért képes megdöbbentő dolgokra!

2017. okt. 18. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen és nem. Csak azért írom így, hogy a hívőktől és szkeptikusoktól is megkapjam a pirosat.

Az állatvilágban vannak nagy mókamesterek, amelyek képesek álcázni magukat, akár úgy is, hogy a testük külleme megváltozik. Alakjuk, színűk, szaguk. De attól azok még ugyanazok az állatok.

Hollót, macskát emlegeted. Őket használom fel példának (Tudom, te más összefüggésben írod!)

Tegyük fel, a holló képes utánozni a macskát.

Azt mondod, nézd, milyen helyes macska ül azon a fán. Ci, ci, ci, cici, cicuska.

És tényleg, mintha macska lenne.

De attól az még madár. Nem lesz belőle szőrös emlős, nagy bajusszal, s nem lesznek kis macskái.

Léteznek ilyen állatok, ám mindegyikre igaz, hogy nem válik mássá, csak színészkedik. Mimikrinek hívják.

Ember erre nem képes.


A vicc kedvéért engedjük meg mégis, hogy van, s emberből is lehet fülemüle Vagy földönkívüli értelmes lény mutathatja magát tücsöknek.


De akkor több évezred minden tudását el kell dobnunk. Kivágni a szemétbe mindent, mert semmiképpen nem lehetséges az alakváltás azok alapján.


Pl. hová tűnik az ember tömegéből 60-70 kg, amikor kisegérként akar besurranni hozzád?

2017. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

így létezik, cuttle fish: https://www.youtube.com/watch?v=IgwWJEA67Ls


az ember bőre, pigmentációja ehhez nem elég rugalmas, de az intelligenciájával hihetetlen dolgokra képes. Mind mágusok vagyunk, megtanultunk repülni (repülőgép, sárkányrepülő, siklóernyő) ledes ruhákat viselni ( https://www.youtube.com/watch?v=FxvBVvBWh4I) könyveket írni ahhoz, hogy varázslatos kalandokat élhessünk át. :)

Az intelligens és kreatív emberek valóban képesek megdöbbentő dolgokra, például több 100 tonnás rakétákat küld az űrbe, feltalálja a környezetszennyezésmentes elektromos autókat, a napelemet, elképesztő képeket fest, szobrokat készít, felhőkarcolókat, vagy gyógymódokat, gyógyszereket talál fel. Én azt javaslom, ha ilyen dolgokon gondolkodsz, akkor nézz kreatív hobbik után, olvass sokat és alkoss :)

2017. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sikerult. Sikeresen atvaltoztam pingvine meg lajhárá. Xd
2017. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 2 első válaszolónak köszönöm! :) Utolsó,nagyon vicces vagy szakadok...
2017. okt. 19. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
De en nem is vicceltem :, c
2017. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura! Első és második lényegében ugyanazt mondja, csak más megfogalmazásban.

Első erősen le van nyomva, szóra sem méltatod. Másodiknak köszönöd.

Egyébként egyetértek vele. Összefoglalom röviden a válasza lényegét: Nem vagyunk képesek alakváltozásra. Másban viszont jók vagyunk.

2017. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Alakváltozás? Tegyünk fel egy ember átváltozik maddárá akkor az egész dns szerkezete átt kell hogy alakuljon még ha az agyuk 110% használnák akkor sem tudnánk ezt meg csinálni de ha az ember 500-700 év múlva el eri azt a fejletséget hogy képes legyen manipulálni a dns-t akkor is talán hosszu hónapokra vagy évekre lenne szükség mire a dns meg változik ez olyan mint amikor be gyogyul a sebbed
2017. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Persze hogy létezik!

Nézz körül a világban.

Addig tisztességes, rendes embernek tartott egyén kap egy kis politikai hatalmat, gerinctelen girnyó hernyóvá változik.

Ehhez csipetnyi ezotéria sem kell.

2017. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá, hogy Enigma Crowley -azt hiszem, abban a részben volt szó ilyesmiről. Magyar nyelvű.
2017. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon magas szinten.
2017. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!