Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tanácsot adni? Nem...

Valaki tanácsot adni? Nem tudjuk mi lehet ez. és bevallom, mióta ezeket láttam, inkább éjjeli lámpával alszom (azelott még egy kis pislákoló fényt sem bírtam ki)

Figyelt kérdés
még mikor anyum 16 éves volt, torténtek furcsa esetek (semmibol semmi az asztal kozepérol leesett pohár, vagy pl tobbszor lefényképeztek/tunk árnyakat, egyszer rendesen látni rajta a szemureget, orrureget és szájureget, meg ujjakat... most anyukám 37, én pedig 17 éves vagyok, és (anya nemrég vette gy házat) és láttam árnyakat. egyszer a szobám sarkában az ajtó mellett, egyszer felébredtem az éjszaka kozepén, és rendesen láttam egy árnyat folém hajolni, majd egyszer (a furdoben voltam, a tokor elott ultem, szedtem le az arcfestékem, és nyitva volt az ajtó, így pont az ebédlobe láttam) és az életemre eskuszom, valami mintha négykézláb szaladt voltna. emberi alak, de nem mintha kézre és térdre ereszkedett volna, hanem olyan furcsán, guggolva, de nagyon nagyon gyorsan. azért nem kicsit ijedtem meg... valaki meg tudná momdtani, hogy mi ez? (ami a szobámban volt, állt, kb 170cm korul, és láttam, hogy szembe volt velem, és az alakját úgy tudnm a legjobban leírni, mintha egy ember hátulról kapucniban állt voltna.
2018. jan. 14. 19:41
 1/10 anonim válasza:
csinálj egy ördögűzést :D
2018. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ártó szellemek vannak a házban, akkor az a lámpa nem fog megvédeni...
2018. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, csak négyszer volt szó idáig az alvásparalízisről.

De ha lusta vagy visszaolvasni, akkor csak reszkess, ha az neked jobb...

2018. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Smink vagy festék lemosás közben nem lesz valakinek alvási paralízise.

A démonok nem bántanak, de természetesen a kivétel erősíti a szabályt.

Sok személy beszámolt már arról. hogy maguk felett látott egy csuklyás alakot ( paralízis nélkül ) Ha még megvannak a képek az árnyakról, vagy esetleg még csinálsz ujjakat és elküldöd nekem privátban többet tudok segíteni. Addig is tarts valami tiszta vasból készült dolgot/ tárgyat magad mellett. Ha föléd hajol vedd elő és üss felé .

2018. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a válaszokat mindenkinek (a vasról tudok én is, azóta mindig nálam van valami ami vasból van)
2018. jan. 15. 21:32
 6/10 anonim válasza:

Egyszerűen ne foglalkozz velük.

Tudom most tél van, de ha teheted nappal egy fél- egyórás sétát. Egyél zöldséget és gyümölcsöt, ha teheted. Próbálj meg eleget aludni, kevesebb kávét inni. Helyette javasolom a zöld teát. A legyengül immunrendszer kiakasztja az idegeket.


És a legfontosabb, hogy ne foglalkozz velük. Én is láttam ijesztő dolgokat, de úgy döntöttem elengedem a félelmemet. Hosszú folyamat volt, de nem adtam fel. (Esetleg olvass bele egy Bibliába. Nekem sok reményt nyújt, és már egy éve nem jelentkezett a pánikbetegségem)

2018. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a vastárgyat már én is tapasztaltam, de nem gondoltam, hogy akkor nekünk az a vaskarika segített.
2018. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem látogass meg egy pszichiátert!
2018. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legrémisztőbb szörnyek a saját képzeletünkben léteznek, és csak arra várnak hogy szabadjára engedjük őket.
2018. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit láttál azt árnyékemberként ismerik.Fotók,videók is készültek róla.Nem kell félned tőle,mert nem támad meg.
2018. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!