Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy találkozhatok idegenekkel?

Hogy találkozhatok idegenekkel?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A Marson vagy a Holdon.
2018. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nudista strandon, buz1bárban... Soroljam még?
2018. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bist ***** válasza:

[link]


Még egyszer a gonosszal ne akarj találkozni!

2018. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Regisztrálsz egy társkereső oldalra...
2018. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Kimész a lakásból az utcára.
2018. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pataky Attila ánuszánál állj őrt. Saját bevallása szerint ott gyakran teszik tiszteletüket.
2018. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pataky Attiláról én elmondom azt, amit gondolok. Alapvetően én is hiszek abban, hogy köztünk járnak és néhány embert kiválasztanak. Ezt még spirituális úton járó ismerősöm is mesélte valamilyen forrásból. Azonban a földönkívüliek valójában - állítólag - egyáltalán nem akarják felfedni magukat ilyen téren, miközben én is spirituális úton járok és ezzel kapcsolatosan én teljesen mást látok és mást gondolok róla. Én azt gondolom, hogy őt igazából démonok szálltak meg és azok szórakoznak vele ilyen módon. Elhitetik vele a nagy földönkívüliek barátságát és így csináljon csak magából bóhocot. (Különben valamilyen szinten minden nagyobb sztárocska el van kapva.) Létezik is olyan spirituális elmélet, hogy a földönkívüli eltérítésekről szóló történetek háromnegyede valójában démonok által történik és egyben csoportdinamika is történik. Értem úgy az utóbbit, hogy jobban terjed a földönkívüli téma és démoni látogatás esetén sokan bebeszélik maguknak a földönkívülieket.

Akármi is az igazság, Pataky Attila szerintem már teljesen el van ebben borulva, és így az igazság odaát marad.

2018. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!