Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most olvastam, hogy vannak...

Most olvastam, hogy vannak paranormális játékok. Miért mondják, hogy ne probáljuk ki? Ez csak egy játék. Szellemek, démonok nem léteznek. Akkor mitől kell félnem ettől a játékoktól? Mi történik, hohgy ha egyiket kiprobálnám?

Figyelt kérdés

[link]

Itt írják: . De mivel nem lehet tudni, hogy a játékok valódiak vagy kitalációk, inkább senki se próbálja ki őket vagy csak a saját felelősségére!



2018. ápr. 20. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mondják, hogy ha valami baleset történik ne őket terhelje a felelősség. Azért mondják, hogy "senki se próbálja ki őket vagy csak a saját felelősségére".
2018. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha azt mondják, hogy "próbáld ki nyugodtan, úgyse lesz semmi bajod, mivel reálisan nézve szellemek, démonok nem létezhetnek". Akkor a legtöbb ember bezárja az oldalt, és megy helyette enni egy jó adag paprikás krumplit, és soha többé nem néz vissza az oldalra.

DE ha azt írják, hogy "NE próbáld ki, NEM lehet tudni, hogy milyen káros következményei lehetnek ennek a játéknak!!444 Mégegyszer mondom NEEE!!44". Akkor felkeltik az olvasó érdeklődését, és még ha nem is hisz ezekben, de nincs annyi szakmai információja, akkor akár ki is próbálhatja, de legrosszabb esetben is fent tartják az érdeklődését, és esetleg visszanéz az oldalra később is.

2018. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, elsősorban ha totál véletlenül mégis történne valami, és például megjelenne valami démon, akkor ők megmondták előre.

Másodsorban, azért egy csapat félős kamasz mondjuk eléggé be tudja paráztatni egymást, akármilyen rohamuk lehet. Csak gondold el, ha mondjuk full csendben játszotok egy éjféli embert és valamelyik barom megijeszt, te meg érzékenyebb vagy, és szívroham, vagy bármi rád jön...

Viszont én kíváncsi lennék kipróbálta e már valaki valamelyiket. Nem a szellemek lehetősége miatt, hanem, hogy utána, hogy lehet ép ésszel egyedül aludni :D Meg csak azért, mert olyan jó kis szabályok vannak benne, ha ennyire körültekintően kitalálták, akkor csak csinálta is valaki.

2018. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ez mire jó, oké ahol pl kívánhatsz a démontól értem de mi a gány értelme van annak hogy magadra idézel valamit ami ezután azon lesz hogy kinyírjon, ezen mégis mit nyersz?
2018. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy "reklámfogás".
2018. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban úgyszólván felelősség-hárítás miatt mondják ezt. De hozzáteszem az alábbit: spiritualitással foglalkozok, nagyon sokat tapasztaltam, és léteznek mindenfélék láthatatlanul a környezetünkben.
2018. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%
Én voltam, vittem nektek avokádós pirítóst... Kicsit türelmetlen voltam, azért kopogtam olyan hangosan, bocsi ha megijesztettelek titeket. A szekrényajtó meg... Hát becsapódhatnékja volt, na.
2020. ápr. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hopi ezt nem ide akartam
2020. ápr. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!