Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csinálni akarok egy Golemet,...

Csinálni akarok egy Golemet, milyen földet használjak, hogy megkössön a sár?

Figyelt kérdés
...pont esős időt mondanak, csinálok egy villámhárítót és belevezetem a Golembe aztán eladom a hadseregnek. Még nem tudom... milyen nevet adjak neki?
2018. jún. 18. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Obinak van terméke kifejezetten ilyen célra. Elég drága, de ha a sereg megveszi a Gólemet, nagyot fogsz kaszálni. A neve legyen Gyuri!
2018. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A Gyuri helyet nem hangzik jobban a György? A vezeték neve lehetne mondjuk Sáros... a Soros már foglalt, szóval Sáros Györgyön gondolkodom.
2018. jún. 18. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:

#1

Ne szivasd már szegényt, nem látod hogy komolyan kérdezte? Méghogy Gyuri...

Egy működő gólem igazán megérdemel valami félelmetes nevet, legalább egy Pistit vagy valami hasonlót!

2018. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Agyagosat és a varázsigékről se feledkezz el. Csak úgy kel életre...
2018. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

A sár eredete mellékes, csak keverd el jól kukoricahajjal és pipamocsokkal. Akkor jól köt!


Én egyébként az enyémet Zebulonnak neveztem el. Most épp a konyhában zsíroskenyerezik.

2018. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha...ha...ha...

röhögtem, vagy nem ez volt a cél?

2018. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
Ez egy csapda.
2018. jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szenes43 ***** válasza:
Találkoznál egy Gólemmel az úton hát össze is szarnád magad.
2018. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2018. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem villámot kell belevezetned, te kevered Mary Shelley szörnyével. A gólemet varázsigével tudod életre kelteni, ha ezt nem ismered, akkor nem fogsz csinálni gólemet.
2018. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!