Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valami mozgatja a tárgyakat a...

Valami mozgatja a tárgyakat a házban?

Figyelt kérdés

Egyedül lakok a házban és senki se tud bejönni mert estére bezárom az ajtót.

Este felkeltem és kb egy percre kimentem a szobából, csak behoztam a hűtött inivalót. Mikor visszajöttem valaki rárakta a táskámat a párnámra! Este ez valahogy annyira nem is érdekelt, egy picit idegesen már szinte földhöz vágtam a táskát és aludtam tovább. De ezt nem csak álmodtam, mert reggel pont úgy volt a táska, a földre dobva és kiesett belőle ami benne volt. Nem a földön tárolom.


Mit jelenthet ez? Rakjam el a párnát és vigyem el innen valahová? Vagyis aludjak valahol máshol -> tűnjek el innen...


Utána rémálmaim lettek. Azt álmodtam, hogy fel akarok kelni de nem tudom felkapcsolni a villanyt. Néztem a monitoron a kis ledet hogy világít-e, de nem világított. Biztos áramszünet, előkerestem a gyufát és azzal akartam megvilágítani a villanyórát. De aztán fel is ébredtem.


Megint fel akartam kapcsolni a villanyt, most világított a kis led. Azt vettem észre, hogy a gáztűzhelyből ömlik a gáz! Aha biztos így akar meggyilkolni valaki, hogy sötétet csinál, én meg a gyufával felrobbantom magam. A telefonomon van lámpa de ez valahogy eszembe se jutott.


Utána tényleg felébredtem. Fel is tűnt, hogy mennyivel másabb a valóság mint egy álom. De a villanyt még mindig nem tudtam felkapcsolni...


2018. aug. 13. 19:54
 1/4 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Fantomébredéses rémálomnak hangzik. Lényege, hogy azt álmodod, hogy felkeltél - de 100%-ig valósághűen. Minden olyan, mint a valóságban, majd történik valami irreális borzalom (pl. szörny a tükörben, férgek a hűtőben stb), amire tényleg felébredsz (vagy újra fantom-ébredsz). Ez sorozatban is bekövetkezhet, lehet akár 4-5 fantomébredésed is, mire valóban felébredsz.
2018. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most akkor a táskát apárnám biztos hogy nem álmodtad? Lehet hogy valami entitás megtréfált.Nos, vanak testen kívüli élmények és olyankor elég tipikus, hogy az ember nem tudja felkapcsolni a lámpát.Úgy tűnik, ha szellem van jelen, akit a lélek érzékel és tart tőle, akkor előfordulhatnak ilyen kellemetlen érzékelések.Mert nyugodt körülmények között a testen kívüli élmény nem félelmetes és nem alámpa kapcsolgatásából áll, sőt, többnyire észre sem vesszük.
2018. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, ez egy démon lesz, egész pontosan egy Incubus a Pokol negyedik köréből. Gyorsan kell cselekedned, mert hamar elfajulhatnak a dolgok.


Először szerezz be egy Amazon Echo (vagyis Alexa) készüléket, és üzemeld be. Észre fogod venni, hogy néha magától megszólal, kérdésekre válaszolgat. Ne ijedj meg, a démon beszélget vele, ami jó, mert addig is lefoglalja. Hagyd így három napig, majd dobd ki és tegyél a helyére kisebb állatot, sündisznó működik a legjobban. Három napig csak nyers csirkefarháttal etesd, majd az utolsó éjszaka, 3 órakor játszd le teljes hangerővel Lou Bega - Nambo no. 5 c. dalát, majd a sünt (akibe addigra beköltözött a szellem) enged ki a mezőn. A helyére tegyél démonűző kaktuszt, biztos ami biztos.

2018. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: hahahhahahahah


Kérdező: Szerintem menj el orvoshoz.

2018. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!