Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál már vámpírral?

Találkoztál már vámpírral?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy néz ki. Valóban olyan mint a Dracula Stoker regényében?
2010. jún. 28. 21:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
óóóó,ez az energiavámpir érdekes téma...,akkor már értem,hogy a melóhelyemen a takaritónénitől miért fáradtam mindig le:D Valószinű ő is egy vámpir volt,csak nem tudott róla,de nagyon kész voltam tőle mindig,jött és sorolta a problémáit stb..:s
2010. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Én találkoztam egyel, ja nem kettővel mert tegnap a boltban is volt egy előttem a sorban. Meg ismerek egy farkasembert is a lakótársam volt... XD Ja amúgy komolyra fordítva a szót aki vámpírnak hiszi magát az szerintem egy gyökér aki meg hisz bennük az hisz a télapóban is! Ráhibáztam? De ha már a télapónál tartunk az ő szánja is tud rapülni amit vélhetően vámpír szarvasok húznak innen érthető hogy hiszel bennük!



Piscatel

2010. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

hát az elég régen volt, hacsak a tükörképem nem számít, tudod, nagyon magunknak valók vagyunk, bár azért olyan 30 évente tartunk egy kis dzsemborit, de az előzöt kihagytam, nem volt kedvem. és nem, nem úgy nézünk ki. spec nő vagyok, szóval viccesen mutatnék azokban a ruhákban szerintem. bár annak akik a régi divat megszállottjai. (nem is esznek annyit)

(és igen van tükörképem... hülyeség hogy nincs, meg is bolondulnánk. tükör nélkül lehetetlen jól kinézni, anélkül meg vadászni, és ha nincs vér szegény vámpírok bizony elfonnyadnak, ugy meg még kevesebb a vér, szóval....)

2010. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
igen egy csajom de nem tudom hogy nézki a többi meg a haverom
2011. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én igen,osztálytársam volt.Véletlenül jöttem rá,meg is fenyegetett ezért a nevét nem mondhatom meg.Én nem trollkodok,de biztos lehülyéznek majd pàran.Mind1 kinézete:eléggé sápadt,vörös,néhol fekete haj,vékony,izmos

alkat,és lehetetlenül fekete szem,amivel mintha ölni tudna.

2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25/26 vagyok. Ha többet szeretnél tudni a lànyról,kérdezz csak,de ne priviben,mert azokra sose válaszolok....kérlek írj kommentet!!:-)Ÿˆ¡¡¡¡¡¿¿¿¿¿
2012. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
igen,magammal sokszor találkozok!
2012. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!