Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményed erről a cikkről?

Mi a véleményed erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánna járni hogy kiderül-e róla hogy igaz-e vagy sem..de nem találtam semmit.

h ttp://kriptid.blog.hu/2010/07/08/a_jebal_barez_lelet


2010. júl. 10. 00:37
 1/5 anonim válasza:

hát ez durva :S

Miért hazudna egy régész?

Szerintem igaz lehet

2010. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj h a régészről semmit nem találtam,így elég nehéz hogy nincs kiírva a teljes neve
2010. júl. 10. 03:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamunak tűnik. Két kép van az egyiken egészben látszik a másikon a pasi van lefotozva. Ahol a pasi van ott ül az egyik nagy kiálló "csont" alatt és mellette a bal oldalánál van egy másik kiálló "csont" ami a nagy képről, ahol egyben van onnan hiányzik :D Nem értek a photoshophoz túlzottan, de ez még nekem is feltűnő. Aki meg ért hozzá biztos mást is észrevesz.
2010. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ott van az a kiálló csont, a kép bal oldalán, majdnem a szélénél, am benne áll a régész, ott a két kiálló csont között
2010. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg még egyszer :)
2010. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!