Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sötèt àrny a szobàban, utànna...

Feco84 kérdése:

Sötèt àrny a szobàban, utànna folyamatos betegsèg. Talàlkozott valaki ilyesmivel?

Figyelt kérdés
Körülbelül öt évvel ezelőtt az egyik éjszaka arra keltem hogy pár méterre tőlem egy ember méretű sötét árny van a szobàban elkezdtem rá kiabálni hogy takarodjon innen stb,aztán visszaaludtam. Másnap reggel arra ébredtem mintha valaki ülne rajtam, tudatom nál voltam de nem tudtam mozdulni ès alig kaptam levegőt. Egy két napon belül az öcsémmel ugyanez történt az àrnyalakot kivéve. Azóta folyamatosan beteg vagyok egyik betegség ahogy elmúlik azonnal következik egy másik.Èletkedvem sincs, megszomorodtam.Olvastam róla hogy másokkal is volt ilyen és azóta rosszabb lett az életük. Már több jósnàl is voltam, sajnos mind csaló volt. Valaki erre megoldást mondana? Vagy hasonló volt e valakivel? Hülyeséget légyszíves ne írjatok csak normális emberek Válaszát várom.

#Átok #sötèt àrny #negatìv lèny #negatìv identitàs
2019. júl. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Alvási bénulásod volt. Rohadt egy dolog, de akkor is csak egy természetesen folyamat. Hozzá lehet szokni, de jobb, ha inkább normálisan kelsz-fekszel, mozogsz valamennyit, rendesen esel, ilyesmi.
2019. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez alvás parlizis volt, nagyon ijesztő, de nem veszélyes.
2019. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Depressziós vagy? Kevés az energiád és levert vagy?


Akkor valószínűleg egy entitás vagy egy szellem, vagy valami elementál tartózkodhat rajtad.


Ismerős érzés, észre sem lehet venni, rajtam is volt, nem volt kedvem semmihez, nem mentem sehova, energiaszegény voltam, aludtam, gyötörtek. Aztán sikerült eltüntetnem (Ezt egy spirituális mester hagyta jóvá, aki hiteles, főként mert nem pénzből él)


ÉS miután elment az egész életem megváltozott, mintha mindig is ezt akartam volna, mintha újra szabad lennék, boldog lettem.


Egyébként mindent csinálj, csak ne félj, ne beszélj hozzá csak küld el (bár néha erre mérgesebbek lesznek), legyen erős akaratod és próbálj nevetni, mosolyogni és légy pozitív hiába esik nehezedre. Mondogasd magadban, hogy egészséges vagyok, nincs semmi bajom. Ha látja, hogy jó kedved van, nem tud miből energiát elvenni, de ne csak te tedd ezt, hanem a család többi tagja is, mert ők is bevonzhatták.


Füstöld ki a lakást, dobáld ki a nem kellő régi tárgyakat, szellőztess, takaríts, (Ez egy spirituális tisztítás) Ha van tükör a szobátokban esténként takarjátok vagy fordítsátok be, mert az egy átjáró.

2019. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. júl. 17. 02:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez megint csak nem természetfeletti lény, hanem orvosi kérdés.

Az alvási paralízis veszélyes dolog, ha sokszor jelentkezik!

Aludj megfelelően (elég sokat, jó körülmények között), és beszélj orvossal!

2019. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alvás paralízis volt.
2021. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!