Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek az Ufómagazi...

Mi a véleményetek az Ufómagazinról?

Figyelt kérdés

Én legalábbis érdekesnek tartom, onnan tanultam meg ufót fényképezni a Holdon. bár azért vannak benne hülyeségek is.



Szóval szerintem van benne igazság, meg nem is. Szerintetek melyik része valós, és melyik nem?


2019. aug. 27. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én ott döbbentem rá hogy éjjelenként elraboltak mert sokszór ébredtem úgy hogy fehér ufoplazma volt az arcomon. De aztán szétmentem az akkori pasimmal és utána megszűnt. Biztos a költőzés miatt...
2019. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Már rég nem olvastam, mert nekem úgy tűnt, hogy mindig magukat ismétlik. Viszont a hatására megvettem pár régebbi, 90-es évekbeli magazint is, azt hiszem az színes ufo magazin volt vagy mi és valamiért sokkal jobban bejött, mintha több energiát fektettek volna a munkába.
2019. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nevetségesnek tartom.


Üdv, egy katolikus hívő

2019. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Kedves katolikus hívő: a te -ezek szerint -bigott és szűklátókörű vallásod pontosan ugyan ilyen nevetséges. Mondom ezt úgy,hogy hiszem az "Istent". Ha nem lennél belecsavarodva a pap stólájába és olvasnál,akkor rájönnél,hogy az Istened és a vallásod elválaszthatatlan azoktól a dolgoktól,amiket pl ez a magazin is tárgyal. Csak egy korlátolt ember hiszi, hogy a kettő kizárja egymást. A buta pedig mindent tagad és mindenen röhög.
2019. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lhet az ufók teremtették Istent vagy fordítva. Olvastam olyan elméleteket, hogy az ufók azok mi vagyunk. Régen sok százezer talán millió évekkel ezelőtt kifejlődött nálunk fejlettebb civilizációk a Földön. Ők építették a piramisokat is és elmentek réges régen egy messzi galaxisba, ahonnan visszajárogatnak
2019. szept. 3. 11:38
 6/14 anonim válasza:
58%
Ha valakinek van elado,szivesen vasarolok.
2019. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én sok évig kedveltem az Ufómagazint. Amióta azonban a Pusztay Sándor úr főszerkesztői szerepét a lánya vette át, egyre unalmasabbá válik. Különösen Arany Lászlónak a Mars bolygóval kapcsolatos és az internetről lehalászott, valamint Knoll György blöfföléseivel van tele a magazin.
2020. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akár jó akár nem az Ufómagazin, jobb ha mindenki tudja, hogy a világ számos országában már az Ókor óta vannak olyan titkosszolgálatok, amelyek csak az ufókkal kapcsolatos lakossági észlelések nyomozásával foglalkoznak. Az első ilyen titkosszolgálatot időszámításunk előtt 154-ben az első kínai császár hozta létre és még ma is működik. Másrészt, ha nem lennének ufók, akkor talán soha nem jutott volna az emberek eszébe repülőgépeket készíteni. Akkor pedig még mindig lóháton és/vagy teveháton közlekedne az emberiség.
2020. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azért kedvelem az Ufómagazint, mert úgy látom, abban valóban érvényesül a sajtószabadság. A 2020. júniusi számában is találtam két olyan cikket, amelyek számomra minden kétséget kizáró tényekkel bizonyítják, hogy mint oly sok mindenben, az űrhajózási témákban is bőven vannak eddig elhallgatott szenzációs tények.
2020. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2020. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!