Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Phoboson és a Deimoson...

Blau Kind kérdése:

A Phoboson és a Deimoson élnek tényleg az ufók, ahogyan Nemere írja?

Figyelt kérdés
... a Mars 2 holdján... avagy mégsem?

2019. aug. 29. 11:57
1 2
 11/16 dellfil ***** válasza:
100%

Igen, a Mimasra gondolsz. Nincs kedvem mos "hosszadalmaskodni". A Mimas a Szaturnusz holdja. :)


dellfil

2019. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dellfil ***** válasza:
65%

És ez lemaradt, mint a "mos"-ról a "t". :)


"A szóbeszéd lényege az, hogy George Lucas a Szaturnusz Mimas holdjáról, valamint annak 140 km átmérőjű Herschel-kráteréről mintázta a Csillagok háborúja több részében is látható Halálcsillagot. A krátert egy kisbolygó becsapódása idézte elő, ami kis híján elpusztította az égitestet. A találgatás alapja ez a külső hasonlóság.

A valóságban Lucas nem másolhatta a Mimasról a Halálcsillagot, mivel a Herschel-kráter csak 1980-ban lett felismerhető a Voyager szonda felvételén, míg az első Csillagok háborúja filmet 1977-ben mutatták be."


Ebből:


[link]


dellfil

2019. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Ufók tuti nem "élnek" ott,azt látatlanban most megírom.
2019. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
30%
persze, hogy nem élnek ott, mivel egyik hold sem alkalmas életre. és az UFÓ-k nem élnek. Az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent.
2019. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wadmalac ***** válasza:
100%
Még a Iapetus holdra is ráhúzható a halálcsillagos kinézet.
2019. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy melyik Nemere könyvben vannak? Én szeretem az ilyesmit, de már rég olvastam tőle. Idegenek a szomszédban?
2019. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!