Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kisfaludy György hogyan...

Kisfaludy György hogyan várja, hogy a hallgatóság elhiggye azokat a dolgokat, amiket állít?

Figyelt kérdés
UFO-kkal találkozott például. De sok más zagyvaságot is állít. Nem mondom nincsenek benne hihető dolgok, de mégis miből gondolja, hogy ezeket bárki is elhiszi?
2019. nov. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Úgy, hogy ez egy jó megélhetési forrás.


A misztikum mindig vonzóbb mint az igazság. Az emberek meg buták mint a sötet főd... szóval hidd el, benyelik.


Gyuri bá számlája meg hízik. Vagy ő sem hiszi el a fasságokat, vagy tényleg bolond.

2019. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
Mi haverokkal bementünk betépve az egyik előadására, de úgy visitottunk a röhögéstől, hogy kiküldtek minket.
2019. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam róla, de a Steins;Gate nevű anime jutott róla eszembe. Szerintem ha nem is a pénzért, a közösségért csinálja.
2019. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

nem várja hogy elhidd.

Szokta mondani, hogy aki megelégszik a hit bizonytalanságával az menjen máshová!

Sőt azt is szokta mondani, hogy aki szép szavakat akar hallani jó szónokoktól az is menjen máshová!

(mondjuk szabópéterezni vagy árkádiafényezni, vagy fényességfényefényeskedjenfényességedezni.)



Nem hiszem hogy ebből olyan hűde hajde gazdag lesz.

Lévén a beugró az három órás előadásra 800 forint már vagy 10 éve.


jártam hozzá még a kétezres években.

Egy igazi zseni. Nem hallottam még olyanról aki nála jobban értene az elektronikához például. Olyan összerakott áramkört mutatott nekem aminek nem kéne működnie, de mégis ment. Egyszerűen a szakkönyvek szerint ilyen nincs és a kezembe adta, hogy de-de.

2019. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

"Egyszerűen a szakkönyvek szerint ilyen nincs és a kezembe adta, hogy de-de."


Ugye nem a vén bolond farkáról beszélsz? :'D

2019. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy Kisfaludy egy szemét gazember csaló.

Abból él, hogy kihasználja mások tudatlanságát és butaságát.


Ismerek olyat basszus, aki a teljes házát és vagyonát ráhagyta, meg az egyházára. Egy kókler ez az ember.


Ha bármilyen maradandót is alkotott volna, már milliomos lenne. Így csak egy bolond szélhámos. Akkor is hazudik ha nem beszél...

2019. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

6.


én meg olyanokról tudok, hogy egy kismacskát kínoztál tavaly!

Na!?

Rosszindulatú pletykákat terjeszteni könnyű, védekezni ellene szinte lehetetlen.


Szóval hogy is volt azzal a kis hathetes foltossal?

Előbb madzaggal fojtogattad aztán fújtad le gázsprével?

Vagy fordítva volt?

Állítólag rendőrségi ügy is lett belőle, nem?

Nem vagy te pedofil is?

2019. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

#7, Te is megetted a hülyeségét, és ezt pont az előbb ismerted be.


Sajnos nagybátyám is meggajdult tőle és elhiszi ezt a sok agyrémet. Ezért is vagyok rá mérges főleg. Kihasználta hogy kisnyugdíjas, nem ért a technikához... és UFO hívővé vált sajnos.

2019. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Elég neki, ha a csökkent agyúak elhiszik.

Belőlük is kiválóan megél.

2019. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!