Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van rá esély hogy az elkővetke...

Van rá esély hogy az elkővetkezendő 20-30 évben kapcsolatba ténylegesen kapcsolatba lépünk idegen fajokkal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ki hogy van vele de én mindennél jobban várom a napot amikor hivatalossá teszik hogy léteznek idegen civilizációk és kapcsolatba lehetünk velük. Itt vagyok 30 éves és már kisgyerek korom óta érdekeltek az idegenek és minél inkább telik az idő egyre jobban félek attól hogy nem fogom megérni azt a percet. Én mindennél jobban hiszek a létezésűkben és még abban is hogy évezredek óta vizsgálnak minket

Meglepődni nem lepődnék meg csak úgymond fellélegeznék mintha egy hatalmas kő hullana le rólam. Mit gondoltok?

Van esély rá vagy puszta gyermeki ábránd?

Habár nem a ti véleményetek fogja meghatározni hogy miben hidjek meg hülyének is lehet nézzni de nekem ez a legfőbb vágyam és ha kiderülne tényleg boldogan halnék meg


2020. ápr. 20. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esély van rá.
2020. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Toriiii66 válasza:
25%
Én biztos vagyok benne hogy a Nasa már beszél velük több évtizede, csak mi "átlagemberek" nem tudhatjuk meg. Volt pár eset mikor már kiszivárgott valami...
2020. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Hát ennek nagyon sok feltételnek kell megfelelnie de nem teljesen lehetetlen.

Viszont ha vannak is földön kívüliek azok nagyon messze vannak, mivel mi semmi földön kívüli életet nem tapasztaltunk még. És ha tegyük fel hasonló technológiájuk lenne a földön kívülieknek mint nekünk akkor nagyon sok idő lenne mire ideérnének. De ez is már tele van feltételezéssel tehát tényleg nem lehet tudni :D

A NASA meg nem beszél idegenekkel titokban meg egyéb baromságok

2020. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez nem rajtunk múlik
2020. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 907 ***** válasza:
47%

Nem szeretnélek megbántani kérdező és senkit sem, de sajnos mindig lesz ellentábor, aki nem hisz a dologban, mégha a szeme láttára is történne meg egy idegen civilizáció Földre látogatása, arra is lenne olyan reagálás hogy biztos megrendezett dolog volt, természetesen tiszteletben tartom az ő véleményüket is. De ha valakit ezzel megbántottam, akkor elnézést! Azt nem tudom, hogy az elkövetkezendő 30 évben "hivatalosan" is elismerik a földönkívüliek létezését, de azt írom Neked, hogy esélyes. Tömeges leszállás nem lesz szerintem mostanában, tehát úgy értem nem a Föld minden pontján, hogy mindenki szemtanú legyen. Én nem nézlek hülyének, sokak érdeklődnek a témában. Kapcsolatfelvétel 2 úton történik meg; vagy ők keresnek meg valamilyen célból, akár közeli megfigyelés, vagy te magad keresed őket, de ehhez rengeteg kitartás kell, főleg szellemileg. Hiába vagy 30 éves kedves kérdező, sose tudni mit hoz a holnap, vagy épp mi fog történni. :)


@Toriiii66, igen, a NASA-nak vannak titkosított aktái, melyből néhány információk, észlelések, dokumentációk kiszivárognak, persze nem minden ilyen hír igaz, tudni kell elkülöníteni a valós dolgokat az álhírektől, nem véletlen zárják el ezeket az "egyszerű embertől", és nem hiába próbálták meg feltörni a hackerek.

2020. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
907 ez szép dolog. és inni miket szoktál ha vega vagy ha kérdezhetem? amúgy én is látni szeretném a cikket.
2020. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi másik kérdéshez akart menni csak ezt is elolvastam közben. a cikkeshez akartam irni a szuper lényeshez. utolsó válaszoló vagyok, de már nem irom át oda ha nem baj
2020. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__10432614-melyik-az-a-cikk-ami-arrol-irt-hogy-a-foldonkivuliek-azert-nem-jottekvalaszolt Ehhez. szóval a kérdésem hozád még érdekel csak közbe ezt a kérdést is megnyitotam, és véletlen ehhez irtam még1* bocsi, mert láttam a neved és nem mentem vissza a másikhoz meg kérdezni. sorry 😁 #utolsó 2 válaszoló vagyok



Jaa és ehhez a kérdéshez is irnék akkor már.

Vannak akik szerint itt vannak már az idegenfajok remélem teljesül a kérdezönek az álma. Én is szivesen megélnék egy ilyet de lehet nagyon megrémülnénk ki tudja 🤔

2020. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ilyen velem is volt már csak én kategóriát is tévesztettem. Egy receptes kérdéshez akartam válaszolni közben egy kutyatartással kapcsolatos kérdésre írtam azt a választ mert azt is olvasgattam közbe. Néztek is hogy mi bajom van meg mi ez a válasz, előszőr nem is értettem mi van csak utána néztem meg a kérdést hogy félreírtam választ O_o :D .

Visszatérve... én hiszem hogy egy nap bejelentik az idegenek létezését hivatalosan de erre szerintem várni kell még sokat. Én is hiszek bennük gyerekkorom óta pedig az ismerettségi körömben nem volt sose ez téma

2020. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Snowden nyilatkozott nemrég, hogy volt szerencséje benézni a nasa aktáiba is és ott semmit nem talált ami idegen civilizációra utalt volna.
2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!