Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A rejtélyes fekete lovag?

A rejtélyes fekete lovag?

Figyelt kérdés

Szerintetek valóban egy hőszigetelő lap sodródott el, vagy egy idegen műhold amit a NASA a lehetséges tömegpánik elkerülése végett eltitkol?

1928-ban a Dél-Kínai-tengeren furcsa rádiójeleket észleltek ami valahol az űrből érkezhetett.Ekkoriban még nem volt ember alkotta űreszköz amiről bármiféle jel is visszaverődhetett volna.



2020. jún. 17. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

1928-ban hőszigetelő lap olyan szintű ahogy a képen kinéz még nem volt szerintem. :D


Szerintem a fekete lovag miatt nem kell aggódni, szerintem nem rossz földönkívüliektől származik, hanem jó földönkívüliek műholdja.

2020. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Az 1928-as eset egy pulzár volt. Nem csak egy űreszköz képes ilyen jeleket kibocsátani.

[link]


A fekete lovag egy modern mítosz szerintem, nem több. Nem lenne semmi értelme annak, hogy ilyesmit mindenki eltitkol kollektívan.

2020. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van róla kép is.
2020. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy az arcturusiaké a műhold, ők meg jók.
2020. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Most nézek egy videót ami alapján ezt a következtetést vontam le, hogy az Arcturusiaké. Szóval no para 13 ezer évvel ezelőtt óta van itt.
2020. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3. A kép 1998-ban készült.
2020. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A rejtélyes fekete lovag!
2020. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igaz lenne, akkor a NASA nem titkolózna, hanem már rég elpusztította volna.
2021. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as nem tudná.


Nem földi anyagú technologiabol építették.


Ostobaság lenne. A NASA amugy is a békés felfedezés híve. Mi értelme lenne valamit támadni amiről semmit se tudnak. Lehet esélye se lenne a NASA-nak de ugyanakkor meg veszélyeztetné az emberiséget mert lehet azert van itt hogy védjen minket.


Tipikus emberi reakciot írt 8-as.

2021. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!