Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez gabonakor szerintetek?

Ez gabonakor szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit jelentenek a gabonakörök? nem vagyok egy ezofan, se ufohívő de ez engem is foglalkoztat régóta, üzenet az emberiségnek netán az idegenektől vagy más? vagy az is lehet emberek csinálják? [link]

2020. jún. 29. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
Hozzá kell tenni, hogy ezen a fenti képen nem látható egyértelműen, hogy mi az, mert nincsen kellően magasról fényképezve.
2020. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen az...
2020. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenre az lenne a megoldás, hogy szerzel, vagy kérsz kölcsön egy kamerás drónt, és azzal magasról megnézed, mert akár milyen, minta lehet, lentről, akkor sem fogod látni a képet. Lehet, hogy gabonakőr, de hogy idegenek készítették-e az már más kérdés.
2020. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
reptilián leszálló pályára bukkantál
2020. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha elérem azt a kort, amit a gabona, akkor én gabonakorba lépek?
2020. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egy traktor ment egy kört a gabonamezőn. Amit, tuti egy alien vezetett, bakancs csizmában, farmerben és kockás ingben egy kalappal a fején. Hisz, lassan aratás szezon...
2020. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

ezt minden képen trakesz.

A gabonakör az egyetlen fura cucc, elvileg nem törnek, sugárzást mértek és oly kevés idő alatt ami jelenlegi tudásunk alapján lehetetlen. Bár lehet ez csak a közembereknek van így....nem tudom

Lehet photoshop, Ufó vagy bármi is, számomra nem az itt az első ki, mi, hogyan hoz létre ilyet. Sokkal inkább a mit és a miért.

"egyszerű" szimbólumok, geometriai alakzatok, mandalák azaz a számunkra nem földöntúli jelentésűek. S mióta van hit a földön ezekhez jelentést is tettek. szóval ezen jelek jelentése fontosabb, a személynél aki csinálta.

szerintem a jel jelentésének köze van az adott évhez, hónaphoz.

mint a legtöbb művészt kik a környezetükből merítenek ihletet.

2020. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván gabonakör, hiszen gabonában van, és kör alakú.
2020. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18 mondjuk igaz
2020. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha emberi tevékenységre tippelünk, számolni kell azzal is, hogy a földön állva nem láthatja jól, milyen nyomot hagy a gabonában, az felülről látszik, mondjuk drónnal, azonban amikor az első ilyen gabonakörök köztudatba kerültek, még nem voltak drónok. Az meg talán csak feltűnt volna valakinek, ha egy helikopter körözget a búzatébla felett, amíg az illető alkot.

Egyébként is bonyolult és összetett ábrák voltak.

A gombás magyarázatban nem hiszek. Annyira nem nő azért szabályos körben egyik gomba sem. Szegfűgomba pedig füves nem bolygatott területen nő, nem búzatáblában.

2020. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!