Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van az 51. -es körzetbe,...

Mi van az 51. -es körzetbe, hogy ennyire titkolóznak?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán mi az?
2010. aug. 3. 00:50
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
mármint tudom hogy mi az annyira hülye nemvok
2010. aug. 3. 00:55
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

A valóságban az amerikai hadsereg raktára, ahol főként kísérleti technológiák vannak.


Aztán belemagyarázzák, hogy feldarabolt ufók vannak lefagyasztva meg ilyenek...

2010. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
sokat olvastam erről a témáról ezen az oldalon...és lehet hogy ufó van ott vagy nemtudom de nagyon nagyon titkolnak valamit
2010. aug. 3. 01:06
 4/40 anonim ***** válasza:
66%
Én jártam ott és egy nagy elhagyatott sivatag az egész néhány fabódéval. Ja meg némi unatkozó katonával :D
2010. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
74%
az első válaszoló.. szerintem igen is vannak ott ufók.. csak próbálják az amberel elhitetni hogy csak rakétákmeg ilyenek vannak ott.. ahogy veled is sikerült elhitetni..meg múltkor láttam a discoveryn is hogy szó volt róla hogy arrafelé sok furcsaságot láttak az emberek hirtelen megjelenő fények amik gyorsan eltűnnek.. stb..
2010. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
64%

Ha tényleg lenne ott ilyesmi, az már rég kiderült volna egy szemfüles riporter vagy egy "áruló" segítségével.



Észak-Koreáról is kiderült már sok államtitok, pedig oda azért lényegesen nehezebb bejutni kémkedni.

2010. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%

Mivel kísérleti technológiák vannak az 51-es körzetben így nem "furcsa" a hirtelen megjelenő fény, amelyik eltűnik. De még a csészét formáló repülő objektum sem "furcsaság" egy kísérleti helyszínen, valószínűleg vizsgálják egy EMBER által épített jármú aerodinamikai tulajdonságait.

Tehát akár "UFÓ"-t és "fényeket" is láthatsz ott. Azért van a sivatagban, hogy kísérletezzenek...

2010. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
"hirtelen megjelenő fények"... rakéta/repülőgéptesztek? :P
2010. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Pl. A suhanó fények, lehetnek az úgynevezett "Chaff" és "Flare" ellenrakéták fejlesztései, amik azt a célt szolgálják, hogy a vadászgép vagy helikopter lője ki őket és megtévesszék vele az ellenség műszereit, és a hőkövető rakétákat, amik az izzó fémdarabokat követnék a vadászgép helyett.


A klasszikus "repülő csészaljról" végülis kiderült, hogy a világ leggyorsabb repülőgépe az SR-71-es kísérleti formája volt, ami mellékesen nem amcsi ötlet. Az alapkoncepciót a németek találták ki 1935 körül.

2010. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 BlackSword ***** válasza:

Mivel az itt válaszolók, és az 51es mizéria híve sem tudnak semmit, ezért ezek pusztán efltételezések, melyek ráadásul minden valóságalapot nélkülöznek (véleményem szerint a józan észt is)...

Az 51-es körzet munkájáról azért nem lehet tudni, mert katonai értelemben titkos... Ergo nem fogják az emberek orrára kötni, amihez egyébként sincsen semmi közük... Ők sem mennek el hozzád és kérdezik meg a céged vállalati titkait...

Ez a hivatalos verzió: [link]

Aztán ki tudja, hogy most mit csinálnak... De az csak a rendezők által generált butaság, hogy ott ilyen lényen kívüli idegenek vannak...

2010. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!