Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha én másban hiszek miért...

Ha én másban hiszek miért vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Mivel én nem Istenben hiszek hanem az űrlényekben/UFO-kban miért vagyok hülye?

Egyik hívő oszt. társamnak elmondtam hogy én az űrlényekben hiszek erre lehülyézett. Nekem semmi bajom a hívőkkel soha nem szidtam őket és mivel én másban hiszek akkor hülye vagyok mert egyesek szerint csak Istenben lehet hinni? Én ezt nagyon nem értem.



2020. júl. 22. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Űrlények léteznek ez egyértelmű. Csak el kell gondolkodni. Hatalmas a világegyetem nagyon. Szóval nem kérdés. De őket is isten teremtette.
2020. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

1-2 vita után majd be fogod látni: hitkérdésben nem lehet vitatkozni. Vagyis lehet vég nélkül süketelni a saját álláspontodról meg cáfolgatni vagy ellenérvelni a másikéval szemben, de egyetértés soha nem lesz belőle. Szerinted ő hülye, szerinte meg te vagy, legfeljebb ebben tudtok kiegyezni. Ezért a legjobb módszer az, ha el sem kezded az ilyen vitát, mert a hit attól hit, hogy nem bizonyítható, hanem feltétel nélkül elfogadod amit állítanak.

Bármiben hívő ember pedig személyes támadásnak veszi, ha valaki megpróbálja az ő hitét megkérdőjelezni, vagy a sajátját ráerőltetni - ezért hülyéztek le (és nem azért mert hülye vagy, hanem az ő intelligenciája és vitakultúrája eddig terjed; mivel érdemben nem tud reagálni rá, ezért csak sértegetni tud).

2020. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
14%

Amit a 2-es ír, szimplán baromság, mert általanosít.

A vitatársad elvakult, de nem attól hogy vallásos, hanem hogy azt hiszi, hittérítőnek született.

Vallásos vagyok, de szerintem mindenki abban hisz, amit akar.

Van sok nem hívő ismerősöm is, mégis képesek vagyunk meglenni veszekedés nélkül, hiába társalgunk néha teológiáról is.

Amúgy meg hihetsz az ufókban, szerintem is létezik valamilyen földönkívüli élet.

2-esnek pedig üzenem, hogy ugyanolyan vagy, mint akikről beszélsz, pontozz le nyugodtan.

2020. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1. köszönöm a válaszod!


#2. Szerintem nem hülye az aki másban hisz.


#3. neked is köszi a választ!

2020. júl. 22. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
én a kecsketoszokban hiszek
2020. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!