Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen magyar ufo történeteket...

Milyen magyar ufo történeteket tudtok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Minden egyes Pataky Attila & Edda koncert.
2020. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Meghekkelték a választásokat.
2020. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Hát én csak a saját történetemet tudom elmesélni.

Nem valami nagy szám, remélem nem untatlak vele.


Régen, kb. 20 éve történt.

Egy vállalati kiránduláson voltam a kollégákkal.

November környékén volt, csúnya hideg, borongós idő volt.

Ez három napos kirándulás volt, első éjjel, (sajnos már nem emlékszem merre), nagyon szép, akkoriban épült, jurta szerű faházakban szálltunk meg.

Másnap korán indultunk, mert megszavaztuk, hogy délelőtt menjünk valami meleg vizes fürdőbe, tekintettel erre a sz@r időre.

Egy bérelt busszal ment a csapat, harmincan lehettünk talán.

Talán egy fél-háromnegyed órája voltunk úton, amikor a kolléganők kitalálták, hogy álljunk meg, mert nekik pisilni kell. Hát megálltunk kint a puszta közepén. Forgalom alig volt, olyan hét óra körül lehetett, borult hideg, ködös idő.

Az egyik oldalon 20-30 méterre volt néhány bokor, a lányok elvonultak arra, mi fiúk mondtuk, nem foglalkozunk ilyen hülyeséggel, átmentünk a busz másik oldalára, és ott az út szélén dobtunk egy sárgát.

Csövelés közben mondja az egyik kollégám, mi a sz@r az ott szemben?

Velünk szemben egy jó széles szántóföld volt, és annak a másik szélén állt néhány fa.

Velünk szemben egy elég nagy magányos fa állt, és mintha a koronája mellett lebegett volna valami.

De nagyon rosszul lehetett látni, mert még korán volt, szürkület is volt, és ahogy a föld engedte ki a párát, eléggé ködös volt a levegő is.

Visszaléptem a buszra, mert nem tudom hogy milyen megfontolásból (szerintem csak véletlenül), de elvittem a távcsövemet is a kirándulásra.

Ez egy 10 * 50 -es orosz tükrös binokulár volt.

Na azzal már f@szán lehetett látni.


Leírom amit láttunk, (mert rajtam kívül csak egy kolléga hozott még távcsövet, a többieknél fényképező gépek voltak, ezért egymás kezéből tépkedtük ki a távcsöveket), és mindenki döntse el magának, hogy mi lehetett.


Szóval majdnem akkora izé volt, mint a fa koronája. Abban a magasságban, közvetlenül a fa mellett lebegett.

Teljes szélcsend volt, (ezt a ködön lehetett látni), de a fa ágai (volt rajtuk még sok elszáradt, a köd miatt nedvesen lógó levél), amik az izé közelében voltak, hajladoztak picit, mintha a szél fújt volna ott.

Formára a klasszikus repülő csészealj forma volt, talán egy kicsit dundibb kiadásban, tehát nem olyan lapos.

A felső, alsó része egyforma volt.

Az egésznek szürke fém színe volt, de úgy, mintha fényes durván polírozott nagy kockák váltakoztak volna rajta matt felületekkel.

A fényes rész se volt tükörfényes, csak világosabb, mint a másik.

Én úgy láttam, mintha vízszintesen lassan forgott volna, de a többiek azt mondták, hogy ők ezt nem látták, így lehet hogy én tévedek.


Talán tíz percig néztük ezt az izét, közben beindult a találgatás, hogy mi lehet, és mit csináljunk.

Én azon a véleményen voltam, hogy húzzunk el onnan sebesen a pics..ba, mert az ember annyi ilyen sztorit hallott már, hogy elrabolják, meg kísérleteznek a jónépen.

Egy két srác erősködött, hogy menjünk közelebb, meg menjünk oda, de mondtuk nekik, minket nem érdekel, menjetek, de mi húzunk innen mint a vadlibák.

Már elindultunk, de az egyik még mindig erősködött, hogy ő oda akar menni, mondtuk neki, jó, menjél oda, aztán autóstoppal gyere utánunk, a fürdőnél megvárunk.

De aztán (szerintem) megjött az esze, és mégse szállt le a buszról.


Hát ennyi volt a nagy történet, készült arról a sz@rról vagy ötven fénykép, amikre aztán mondott mindenki mindenfélét, mert pár helyen megmutattuk.


És persze hiába láttuk vagy harmincan, simán azt mondták, hogy összebeszélünk, meg hazudunk, a fényképek meg hamisítványok.


Úgyhogy itt is ezer százalék, hogy azt mondja a jónép, hogy hazugság, de ez engem már csöppet se érdekel.


Mert csak érdekesség képen írtam le a sztorit.

2020. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-as én kíváncsi lennék arra a képre, minden rossz szándék és le szólás nélkül.
2020. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A III. kerületi rendőrség myílvántartásában UFO "becenévvel" szerepel egy mezei indián csávó :D


Meg Pataky Attila barátai is ismertek :D

2020. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mai napig nem tudták megmagyarázni, először a nagymamámtól hallottam, aki ismerte a szemtanút:

[link]

2020. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt egy csomó magyar ufo történet:

[link]

2020. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#3 story time
2020. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KRISis válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Nekem is van egy saját történetem. Az édesanyám Kubában született, és nőtt fel. 2003 júliusában családi látogatáson voltunk a szigetországban. Az ő szülőfaluja Camaguey megyében, egy Camalote nevű falucska. Ott töltöttük az ottlétünk jórészét (kb. egy hónapot).

Egyik este valamiért édesanyám húgának a családja -a kiknél megszálltunk - kivonultak az utcára, ahol egy csomó másik ember volt. Néztek valamit az égen a messzeségben.

Világító gömbök voltak.

Tényleg nagyon messze voltak, nem lehetett kivenni, hogy mik is lehettek. Egy darabig ott voltak az égen, majd egy idő után pedig folyamatosan elkezdtek elhalványulni. Egyszer érkezett egy ilyen fényes gömb baloldalról a semmiből, viszonylag nagy sebességgel, és már nem tudom, hogy az amelyik megjelent, vagy egy másik, de felvillant (mintha felrobbant volna, vagy nem is tudom), és teljesen eltűnt.

Egyszer utánanéztem ennek, és találtam egy ehhez az esethez nagyon hasonló videót youtubeon.

Pont így kell elképzelni:


https://www.youtube.com/watch?v=NGXUzQFwdCc


A különbség a mi esetünkben az volt, hogy messzebb voltak a gömbök, ezért kisebbnek láttuk őket, és sokkal több volt belőlük (7-10), nem csak három.

Ugye akkoriban kezdődött el az iraki háború, és volt aki szerint amerikai rakétákat, vagy repülőket láttunk. De ezt már mindenki döntse el maga.

2020. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!