Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO boncolást valaki látott...

UFO boncolást valaki látott már élőben? Valóban történnek ilyenek titkos laborban?

Figyelt kérdés
Számos ijen videó kering a neten, szerintetek élve vagy halva bontcolják fel őket? Valaki látott esetleg hasonló esetet vagy hallott ilyesmit magyarországról?
2020. aug. 12. 21:05
 1/6 anonim válasza:
71%

Tisztázzuk először a fogalmat: Az UFO az a unidentified flying object, magyarul csak azonosítatlan repülő tárgy.


Visszatérve az alapvető kérdésre: Magyarországon is vannak UFO észlelések. Űrlények elfogásáról nincsen hír. Főleg nem boncolásokról.


A leghíresebb ilyen eset a Roswelli. Utána lehet olvasni, nem írom le a történetét. Viszont sokan elfelejtik azt, hogy a hidegháború idején történt amikor bizalmas kutatások és fejlesztések történtek. Valószínűleg akkor is csak egy próbagépük zuhant le és takarították el a szovjet kamerák elől, amelyek az űrből fotózgattak bázisokat. Erről van egy dokumentumfilm, ahol a régi szovjet képeket is mutogattak a hírhedt 51-es körzetről és magyarázták hogy hogyan is tudták hogy milyen gépeket készítgettek.

2020. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Travis83 ***** válasza:
78%
Én egyszer jelen voltam egy idegen lény boncolásánál, de a végén kiderült, hogy egy tehén volt az. Mondanom sem kell mennyire csalódott voltam. Ami pedig a neten kering azok egyikéről sincs megerősítve, hogy hiteles a mozgókép, úgyhogy ne higgy el mindent amit látsz!
2020. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
unidentified flying object , tehát azonosítatlan repülő tárgy
2020. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Leírhatnám neked, de félek a fekete helikopterektől. Figyelnek.
2020. aug. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amerikában ufoboncolás, Magyarországon csirkekopasztás van.
2020. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen volt, talán már nem titok. Jelen voltam egy ilyenen Pennsylvania északi részén európai kollégákkal. Semmi extra, ugyanúgy vannak szervek, szív-tüdő kicsit túlzóan csak a nyirok más mint a miénk. Érdekes volt tapasztalni azt is hogy sokkal gyorsabban bomlanak mint a földi szervezetek.
2021. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!