Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ufókutató lennél megpróbáln...

Hazerej_a_vihardémon kérdése:

Ha ufókutató lennél megpróbálnál földönkívüli fajokat leigázni és uralmad alá hajtani?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Biztos hogy űrközi drogbizniszt inditanék aztán ufo kur.vákkal hancuroznék
2020. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Én is megfektetnék pár ufo kancát
2020. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kutató kutat, a hódító hódít.
2020. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kutató kutat, talál majd hódít. Bocs
2020. okt. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. Hanem tisztelettel próbálnám megismerni és megérteni őket.


A kutató nem leigáz hanem tisztel és ok okozatokat keres és ezeket megtalálva tisztán érti és látja miután rájött. Én nem igáznék le senkit egy földönkívülit sem amugy egy ember ha akarná se tudná mivel fejlettebbek pl. Telepátia, technológia. Egy kutató megismer, megért, elemez, békés ötleteket és megoldasokat talál. Én csak cimbiznék amennyiben nyitottak és jó szándékúak. Pacifista vagyok.

2020. okt. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is pacifista vagyok, a szex az jó és kedves dolog. Nem tudom, hogy miért pontoztátok le a második válaszomat.
2020. okt. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak olyat tegyél másokkal, amit nem bánnál, ha veled is tennének.
2020. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nade a heteroszexualitásnál ez nem így megy kedves előző. Ja és az 5-ös honnan tudja mienek az ufók??🤔🤔🤔
2020. okt. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Anyám milyen gyerekesek vagytok. Ha vannak a kozmoszban űrlènyfajok sokkal fejlettebbek technològiában meg titeket csak megpöckölnek azt viszlát emberi faj. Elèg egy brutális anyahajó ès milliós invàzio nem lesz hova bújnotok. Ne kergessètek az ördögöt mert ők fognak titeket mert nyomik vagytok
2020. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha a történelemből indulunk ki és véletlen mi vagyunk a fejlettebbek, úgy járnak mint afrika és amerika...
2020. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!