Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufóknak/földönkívülieknek...

Az ufóknak/földönkívülieknek vannak háziállataik?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom hogy mennyi fajta idegen lény van,de az állatokról szinte semmit nem mondanak.


Gondolom vannak más bolygónkon is állatok,és mivel az idegenek elég fejlettek gondolom háziasítottak már pár ottani fajt.



Ti mit tudtok az idegen lények állatairól?



2020. nov. 15. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
csak én gondoltam rosszra? az utolsó előtti hozászoló
2021. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
Elegem van az emberek rosszindulataikból. Ha Jézus visszatér meglesztek ítélve, ma ig nem tudom elhinni hogy ufókban meg 6xeine szarságokat néztek. Maradt volna a Lakatos Brendonnal is a börtönbe. nem esik le hogy a Brendon hülye ember büdös cigány eskü hogy élete végéig börtönbe lesz meg sok bünös ember mert igen ilyen vadakat ne engedjenek emberek közzé. ne félj uton járok hogy brendonka ne jöjjön ki sohasem.
2021. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
Ha belevagytok esve lakatoskába menjetek börtönbe és nyaljatok neki. egy kisbabát akart cigiztetni hívni és ti ennek a kurvának vagytok a fanja hát ti sem vagytok normálisak isten bizony nagyképü egy hülye és ti iss
2021. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Minden nap imádkozok szép életért tököm se akkor akkor felkelni ha állandóan a bün megy még a virusnál is erősebb a bün
2021. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kicsit csúnyán írtam csak ideges vagyok mert tényleg azt akarom hogy az emberek kicsit magukba nézzenek és ha bűnösök megváltozni jó emberré, nekem nincs gyermekem de 100 százalék hogy olyanra fogom nevelni akire mindig is büszke legyek. Mert egyformák vagyunk és ha öltök akkor szinte magatokat bántsátok értitek? szóval légyszi ne azzal légy híres hogy loptál hanem hogy adományoztál. meg segits azokon akik erre rászorlunka
2021. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!