Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Veled is előfordult, hogy azt...

Veled is előfordult, hogy azt hitted UFO-t látsz közben csak a Szaturnusz, Szíriusz vagy egy másik csillag volt?

Figyelt kérdés

Marik Miklós csillagász mesélte, hogy gyermekkorában amikor az Uránia cs.vizsgálóba járt látott egyszer egy csoportot az utcán. Odament hozzájuk mert nagyon bámulták az eget. Arról beszélgettek hogy UFÓ-t látnak, villogva, cikázva mesélte. Marik erre felnézett és felismerte a Szaturnuszt az UFÓ-ban. Elmesélte hogy nagyon sok ilyen eset van világszerte, hogy az emberek intergalaktikus űrhajónak néznek egyszerű égi jelenségeket.


Sokszor olvastam, hogy szemtanuk látnak cikázó fényeket, bizarr villogásokat, autóleállást azon a helyen és kikapcsol a rádió meg az elektronikus berendezések egy időre azon a helyen. Éjjel pedig törpe nagy fejű fogyatékosokról álmondnak akik a popsijukba nyulkál egy pálcával. Miközben a híradás szerkesztője elmondta, hogy csupán a Jupítert vagy a Szíriuszt látták csak. Maga az indiai hadsereg hónapokon keresztül hitte, hogy UFO-t látnak. Cikáztak arra plazmagömbök bizarr fénypulzálásokkal, de nem tudtak mit kezdeni ezzel Végül megkérték a NASA-t hogy értelmezze a jelenséget. Ők pedig felfedték, hogy amit a hadsereg űrhajónak, drónnak vél csak a Vénusz meg a szaturnusz [link]


Kevesen tudják, hogy van egy csillag az égen ami pont olyan mint egy UFO. A szaturnusznak speciális gyűrűrendszere van, ami pont úgy néz ki mint egy landoló ufó. Nézd csak ha nem hiszed [link] Amikor megjelenik a Szaturnusz az égen elszaporodnak az UFO bejelntések. Nálad is volt már ilyen, hogy pulzáló fénygömböket láttál, azt hitted idegen űrhajó közben csak a Szaturnusz vagy a Szíriusz volt?



2021. jan. 8. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót nevetgéltem a "kérdéseden"! :)

Szórakoztatóan tudsz írni.(Mindenképpen folytasd...!)

Mindazonáltal pl. ,a Szaturnusz gyűrűrendszere nem látható szabad szemmel.

2021. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem történt még velem ilyesmi. Viszont úgy tudom, a Szaturnusz bolygó, nem csillag. Bár amikor én csillagászatot tanultam, akkor még a Plútó is bolygónak számított :)
2021. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Osztálytársaümal megtörtént a jelenlétemben.

A távoli, de nagy fényerejű vsillagoknál azmiatt hogy oéyan apró pontok az égen a lákköri hatások torzítása erősebb náluk.

2021. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

UFO>nem azonosított "repülő" tárgy.

Azt hisz az ember UFOnak,amit akar.

Én,felnézek ilyenkor és azt látom,az egy csillag.NEM UFO(azonosítatlan...) mert azonosítottam.

2021. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom, hogy hogyan lehet ufónak nézni egy egyszerű csillagot. Talán ha gyorsan mozgó felhők vannak az égen, akkor lehetséges egy olyan optikai csalódás, hogy úgy tűnhet, hogy a csillag mozogna a felhőkhöz képest.Ami viszont látványos jelenség tud lenni az a műholdakhoz köthető, ilyet már többször láttam. Amikor a nap fénye megfelelő szögben éri őket akkor látványosan fel tudnak ragyogni látszólag a semmiből, majd lassan, halványodó fénnyel eltűnnek miközben egyenes vonalon haladnak az égen a saját pályájukon.Na ebbe a jelenségbe már könnyebben bele lehet képzelni egy idegen űrhajót.
2021. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Jaja, gyakori eset...sokszor nappal is tükröződve 2-3 rapülő objektumnak látszik, pl Mexikóban....de Roswellnél is csak a Szaturnusz ilyen csalóka fényjelensége miatt hitték azt hogy lezuhant egy Ufó.


Ez a Szaturnusz ilyen huncut bolygó, most mit csináljunk?!

2021. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyik éjjel cikázó fényeket láttam aztán bealuttam a sörtől. Arra eszmélek álmomból hogy a lágyékomban erős hatást érzek. Először azt hittem a barátnőm így akar meglepni. Aztán bevillant, hogy már két éve nincs is csajom. Aztán azt hittem a szopófantom az, de rájöttem nem Kőbányán lakom. Erős végbéltáji fájdalomra ébredtem és arra, hogy a főbérlőm mondja hogy ezt most ledugjuk. Akkor jöttem rá, hogy nem fizettem be a lakbért
2021. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Szaturnusz csillag? Hmmm... Ezt jó tudni
2021. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos a Vénusszal keverik,ami az Es'hajnal...vagyis,

:)

2021. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 Mindazonáltal pl. ,a Szaturnusz gyűrűrendszere nem látható szabad szemmel."


Felnéz az égre a delikvens. Meglát egy fénylő objektumot. Előveszi a látcsövét vagy az ájfonján a gagyi applikációt és már látja is, hogy jé ennek gyűrűje van. Csészealj és repül mert ugrál a látómezőben, hiszen nem tudom fixálni kézzel. Olyan mint a Szaturnusz, akkor biztosan UFO. Már érkezik is a telefon a rendőrségre intergalaktikus megszállást jelentve

2021. jan. 29. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!