Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek amikor ufók...

Szerintetek amikor ufók elrabolják embereket és lebegnek az nem vonósugáral csináljak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
nem. kezdjük ott hogy nincsenek ufok. örökre higgyjenek az ufokba de nincsenek. csak cgi látvány mutatvány. előbb hiszek a világháborúkba , középkorba, egyiptomba, ősemberekbe, rómaiakba , mint valami kamu emberi szemnek megcsalt hajóba.
2021. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ufóból szórnak ki ökörnyálat meg pur habot igy.
2021. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nagy valószinűséggel azzal teszik, hiszen piramis tetejére sem kézzel cipelték fel azokat a nagy és nehéz köveket az ufók!
2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Amikor kicsi voltam (6-7) az ágyam az ablak alatt volt és nyáron nyitott ablaknál aludtam. Nem tudom, hogy álmodtam e, de a mai napig tisztán emlékszem; arra ébredtem, hogy valami kirántott a bokámnál fogva, én csak a kertünkben lévő bokrokat láttam hírtelen, képszakadás, ülök a fényességben, nem bírok mozogni, mintha valami fehér vászon lett volna fejemen, vagy a szememen, csak azon keresztül láttam homályosan, nagyon világos volt, elmosódott alakok körülöttem és beszéltek, egyszerre, akkora hangzavar volt, nem értettem semmit, csak féltem nagyon. Aztán mintha láncfűrészt hallottam volna és iszonyatos fájdalom, mintha levágták volna a lábaim, aztán felébredtem teljesen leizzadva, sírva, még mindig fájtak a lábaim, anyának elmondtam, megnézte és látszodott a combjaimon körbe egy vékony vörös csík 5 napig...
2021. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es ez elég szar élmény lehetett. Sajnálom :(

Szerintem igen, léteznek, és nem mind jószándékúak.

Egy-egy ilyen "elrablásnak" az a célja, hogy az áldozatot egy megfélemlített kísérleti állat szerepébe kényszerítsék, felesleges orvosi bevatkozást mímelve fájdalmat és félelmet okozzanak, ezzel demonstrálva a fölényüket az illető felett.

Nem a valódi fizikai testet viszik el ilyenkor, hanem az asztrális testet, ami viszi magával a tudatot, miközben teljesen azt hiszed hogy ez a valóság.

Ezeknek a támadásoknak az a célja, hogy egyfajta félelem és rossz érzés rögzüljön az illetőben minden természetfeletti iránt, és ne legyen kedve kutatni ilyen területeket.

Nagyon mély "seb" keletkezik az emberben, ha kiszolgáltatott kísérleti állat szerepében kell átélnie egy-egy ilyen élményt, és elég sok áldozatról lehet hallani úgy is, hogy sokan nem is osszák meg az ilyen élményeiket, mert lehet hogy ugye álom volt, meg ki szeretné, ha hülyének néznék.

2021. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm Koborlo1, de ha csak a lelkemet vitték, hogy volt a fizikai combomon is egy fonál vastagságú nyom?
2021. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A tudatunk tud nagyon érdekes dolgokat csinálni.

Egy nagyon valóságos és intenzív szellemi élmény tud olyan erős lenni, hogy valamennyire "átíródik" a fizikai testre.

Mint amikor valakit álmában elüt egy autó, de annyira hiteles volt neki, hogy fájó lábbal ébred, és csak egy-két nap alatt múlik el.

...vagy mint a placebó hatás, azt hiszed hogy gyógyszert vettél be, pedig csak üres töltőanyag, de az elméd elmulassza a fájdalmat, -hiszen látta hogy beveszed a gyógyszert-.

...de szeretném itt kijelenteni, hogy csak ötletelek, nem tudom pontosan mivel csinálják a seggarcúak a játszadozásaikat, és hogy szándékos-e, hogy maradjon nyom, vagy csak az elméd volt képes az átlagosnál erősebben átvinni ezt a hatást, sry.

2021. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ez egy elég jó magyarázat és végül is van valóság alapja, ahogy írtad is a placebó hatást, erről eszembe jutott az öngyógyítás, de ha pozitív irányba bizonyítottan működik, akkor valószínűleg negatív irányba is.

Ez a tipped felnyitotta a szemem hogy függ össze, köszönöm.

2021. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért azt még szeretném hozzá tenni, hogy ez egy elég szubjektív élmény volt neked, nehezen megállapítható, hogy mi történt, és azért így utólag-kívülről csak ötletelni lehet.

Hasonló élményeket alvásparalízist átélők is leírnak (bár hogy mi az alvásparalízis, az elég vitatott dolog), és esetleg előző élet (esetleg pont annak a halálának) emléke is lehetett.

Neked kell kb -elhelyezni , mert ezek az "élményék" mindig annak szólnak, aki átéli.

2021. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez is egy lehetőség szerintem, hogy a lelkünket viszik el. Na de vajon miből van az űrhajó, ami az elrablás előtt látható? Miért kell egy lélekrabláshoz űrhajó? És vajon a lelkünket hogyan lehet így kiszakítani?

Én úgy gondolom, hogy az ember egyértelműen meg tudja állapítani, hogy mikor van a fizikai testében, és mikor nincs, legalábbis aki hisz benne, hogy van külön lélek.


Állítólag ezeknek a lényeknek nincsen lelkük, csak valami biorobotfélék, legalábbis a nagy részük.

De szerintem ezeket az eseteket nem lehet egy kalap alá venni.


Bizonyára tehát vannak ilyen lélekrablások is, de általában azt mondják meg írják az ezzel foglalkozó emberek, hogy hiperfejlett technikával követik el hibridizálás céljából, mert nekik már nincsen lelkük, és valóban vizsgálják a lelket is valószínűleg, legalábbis próbálják.

De vannak jó szándékú lények is, akik kommunikálnak az elvitt emberekkel, úgy, mint egy kontaktszeméllyel. Ezek a pozitív lények lehetséges, hogy nem kísérleteznek, hanem az élőlények genetikai állományát ellenőrzik, nemcsak az emberét. Olyan is előfordult, hogy növénymintákat vittek el.


Szerintem a hírhedt marhacsonkítások is valamilyen kísérleti szándékkal történtek, de lehet, hogy önző, rossz szándékkal.


De van még egy legalább ilyen elképesztő elmélet, ez pedig az, hogy az elrablásokat a háttérhatalom hajtja végre az idegenektől szerzett technikával, ezeknek titkos kísérleti céljuk van földalatti bázisokon. Egyes felszínre hozott élmények, elrabolt személyek arról is beszámolnak, hogy az űrhajó fedélzetén földi embereket is láttak az idegenek mellett.


Szerintem minden megközelítés lehet igaz, mert sokféle idegen faj létezik, és egy fajt sem lehet általánosítani, hogy milyen szándékúak.

2021. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!