Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valami idegen civilizáció?

Valami idegen civilizáció?

Figyelt kérdés

Még 1998 őszén történt az eset, hajnali fél hétkor munkába menet egy hatalmas fényt láttam eltűnni, arra hasonlított mikor a csillagok háborújában az űrhajó fénysebességre kapcsol. Úgy érzem, hogy csak a végét láttam valaminek, egy furcsa érzés valami mintha kiesett volna egy pár perc, amire nem emlékszem. A feleségem is látta, de mikor beszélni szeretnék róla tereli a témát, nem tudom miért?

Gondoltam már hogy hipnnózisra, de valahogy elmarad, nem is tudok senkit aki hipnotizálással foglalkozik.

Nem hagy a gondolat, folyton erre gondolok.



Történt valakivel hasonló?



2021. febr. 6. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Biztos csak elbambultál
2021. febr. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

"egy hatalmas fényt láttam eltűnni"

Ez így igen alapos leírása az eseménynek. :))

2021. febr. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Lehetett gömbvillám is. Nem erőltetném a hipnózist, többet árt mint használ.
2021. febr. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

"...A korábbi évek tapasztalatai alapján mindenki szkeptikus volt, ám távol-keleti észlelők megfigyelései szerint 1998. október 8-án visszatértek a Draconidák. A 100 meteor/órás hullás ugyan nem meteorvihar, de megegyezik az augusztusi Perseidák aktivitásával, vagyis igen szép hullást jelent..."

[link]

2021. febr. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
ezt az egész buta ufos cuccot mindennap lejátszátok? KOnkrétan unalmas már ez amit leböfögtök ezt egy nyomi írja ki mindennap mert unja magát.
2021. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"ezt az egész buta ufos cuccot mindennap lejátszátok? KOnkrétan unalmas már ez amit leböfögtök ezt egy nyomi írja ki mindennap mert unja magát"


Nyíltan ezért nem is vállalnám az a történetet.

2021. febr. 8. 18:43
 7/9 A kérdező kommentje:

"...A korábbi évek tapasztalatai alapján mindenki szkeptikus volt, ám távol-keleti észlelők megfigyelései szerint 1998. október 8-án visszatértek a Draconidák. A 100 meteor/órás hullás ugyan nem meteorvihar, de megegyezik az augusztusi Perseidák aktivitásával, vagyis igen szép hullást jelent..."


Válasz: Biztos ,hogy nem természeti jelenség, lehet valami katonai dolog vagy bármi más de nem természetes jelenség, főleg nem meteor hullás. Valamennyi időkiesést, pár pillanatot érzek, de valójában egész idő alatt vezettem az autót.

2021. febr. 8. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor ment el végleg az eszed.
2021. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekesnek találom amit elmondtál. De nem tudom mi lehetett.
2021. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!