Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy hatalmas ufó-t vettek videóra a nemzetközi űrállomás közelében?

Figyelt kérdés

Itt van róla két videó: [link]


[link]



2021. márc. 11. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom. Szerintem a kormányok is titkolják, hogy mikor ki megy az űrbe és miért. Lehet már a Mars is be van telepítve és most egy odatartó hajót kaptak lencsevégre, ami kiszivárgott
2021. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez mitől is UFO?

Jó, tényleg azonosíthatatlan egy laikus számára, de előbb gondolnám, hogy valami tükröződés a lencsén, vagy valami magas légköri meteorológiai ballon, vagy bármi szemét a légkörben.

2021. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A meteorológia ballon duma már akkor is nevetséges volt amikor először használták egy idegen űrjárműre.
2021. márc. 11. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
WOW! Igen, végre egy igazi bizonyíték egy idegen űrjárműre. Tele vannak a hírcsatornák ezzel a fantasztikus észleléssel.
2021. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 75-ös űrsiklóküldetés ufói.

https://www.youtube.com/watch?v=k5-84EnHZjk

2021. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az emberiség régóta keresi az élet nyomait a világűrben. Valami bizonyítékot arra hogy nem vagyunk egyedül.

Ez megváltoztatná a világnézetünket.

Valószínű úgy van kitalálva ez az univerzum, hogy ne tudják zaklatni egymást a távolság és elérhetetlenség miatt a különféle élőlények.

Ha van olyan faj aki olyan szintre fejlődött hogy tud utazni a csillagok közt azok számára nem vagyunk túl érdekesek.

Szerintem a nasa (area51) a természet (gömbvillámok) és az unatkozó figyelemhajhász emberek szórakoznak csak velünk (pl drónokal)

2021. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Félre ne érts nem akarom lerombolni azt hogy ebben az ufó dologban hiszel. Én is hiszem hogy vannak távoli csillagok bolygóin valamilyen életforma. Akár fejlettebb akár butább. De nem elég érett az emberiség arra hogy más idegen lényekkel találkozzunk, hisz mindent magunk alá akarunk hajtani, vagy leigázni megenni.

Nem kell messzire menni elég ha az indiánokra vagy a feketékre gondolunk. Pedig ők emberek. Szegény teheneket azért tenyésszük hogy fejjük és megegyük őket. A növényekkel is ez a helyzet. Pedig azok is élőlények. Brutális az ember csak olyan hétköznapi már ez a dolog hogy észre se vesszük.

Nem biztos hogy jó ötlet felvenni a kapcsolatot vagy idegen bolygókra utazni ilyen mentalitással.

2021. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

Az nem ufó! Apám tegnap letolatta a kerticsapot aztán a csőből ami megmaradt mérgébe feldobta a világűrbe! Szerintem most ált földkörüli pályára!

(eridj már ember ez még a 80as években is gyenge hamisítványnak bizonyulna)

2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha azt a felvételt tennék közzé, amit az űrállomáson vettek fel, már pedig tuti, hogy onnan is készült felvétel.
2021. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez olyan mint a Roswelli ufo katasztófa,vagy igaz,vagy nem.....
2021. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!