Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van aki hisz az "Arany László:...

Van aki hisz az "Arany László: A földönkívüliek" című könyvben leírtakban?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem tartom magam beteges szkeptikusnak földönkívüli témában, de ez a könyv szerintem teljesen fikció. Nem értem, hogy egyáltalán hogy lehetett kiadni úgy, hogy több helyesírási hiba is van benne. Szóval ha van aki szerint igazak a benne leírtak, az elmondja, hogy miért gondolja így?

2021. márc. 14. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a szerzők abból élnek, hogy olyan dolgokat állítanak amit sem bizonyítani sem megcáfolni nem lehet. A hívőket nem érdeklik a racionális érvek mert elvakitja őket a vakhit. De ez minden fanatikus hívőre igaz. Lehet ez politikai párt, vallás, ufo, laposföld stb...
2021. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem pedig épp Arany László a legszkeptikusabb "szakember" a témában, - nekem már túlontúl is az. Nagyon erős lábakon kell állnia azoknak az információknak, amiket hitelesnek fogad el, így néha mellé is lő és értékes adatokat minősít kitalációnak. :)
2021. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
2-es Tudsz konkrét példát mondani amikor értékes adatokat minősít kitalációnak?
2021. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Egyetértek a kettessel.
2021. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, nem mai a kérdés, de a gelyesírási/nyelvhelyességi hibák igen gyakoriak a kiadónál. Egyszer egy ismerőstől karácsonyi ajándékként megkaptam a teljes Összeesküvés elméletek könyvsorozatot. Ezekben is vannak ilyesmi hibák, de maguk a könyvek érdekesek, főleg egy olyan embernek, aki szereti az ilyeneket.
2022. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!