Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Arra van esély, hogy a Napon...

Arra van esély, hogy a Napon sárkányok élnek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 11:31
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Persze! Ők okádták össze a Napot, abból lett a tűzgolyóbis. És mivel hüllők, meg sem perzseli őket a tűz, amit kibocsájtanak a torkukból.
2021. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%

#8 Vagyok. Attól függetlenül mi a kérdező célja a kérdéssel, nem hinném, hogy el kéne így bagatellizálni a válaszolást. Hisz ha tényleg komolyan gondolja, akkor legalább esélyed van arra, hogy egy embert kizökkents az ész érveknek ellentmondó teóriákból, mint amilyen ez is. Persze, hogy mi az ész érv az is igazából szubjektív, mivel nem tudunk annyit a világegyetemről ahhoz, hogy teljesen objektív érvekkel hozakodjunk elő, szóval egy egészséges szkepticizmus azért kell, még a 1000x bizonyított dolgokkal szemben is. Bármikor jöhet egy világrengető felfedezés, ami egy, már ezerszer bizonyított dolgot alapjaiban tesz értelmetlenné és semmissé.

Akit érdekel a tudomány, a világegyetem, annak megismerése, annak javasolnám a Kurzgesagt nevű YT csatornát. Az összeesküvés-elmélet romboló videó különösen témába vágó most: https://www.youtube.com/watch?v=Hug0rfFC_L8

2021. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap láttam többet is innen lentről.
2021. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak naplopó sárkányok is, azok nagyon veszélyesek.
2021. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 attila_72 ***** válasza:
100%
20 a sárkányok láthatatlanok? Kérdezd csak meg akik házasságban élnek, pláne ha anyós is van. 😜
2021. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!