Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy leszálltak az idegenek egy Bolívia városban?

Figyelt kérdés

Az UFO-k leszálltak Bolíviában az emberek előtt.


[link]



2021. máj. 1. 02:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Igen, leszalltak meg jarkaltak is, es az egyetlen kep amit sikerult osszehozni, egy sotet kepen, 3 fenyes csik. Aztak*va. Micsoda felfedezes!

Es szerinted miert is bugyuta ez a kerdes, hogy hol a jo kep? Hm? Akkor te meg bizonyits nekem, egy joval, hogy tenyleg ott voltak. Jah, hogy nem megy? Ertem...

Akkor ennyi erobol holnap en is felteszek egy ilyen kepet valahova, meg szolok par ismerosomnek hogy dobjunk fel egy hirt valami xar oldalra, hogy lattunk vmit. Te meg majd idejossz jol bekajalva, hogy ufoooook!!!

Mi meg rohogunk otthon a markunkban, hogy mekkora idió*a vagy.

2021. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
3 csík nem jelent semmit
2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
Simán rajzolok olyat Paintben vagy nemtudom
2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
„Merre keressem a Földön kívülit?” Ez a címe ennek a videónak: https://www.youtube.com/watch?v=v10ojWIIIDk , amelyet szerintem érdemes megnézni minden érdeklődőnek, és a kedves kérdezőnek is.
2021. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

#9

Egyelőre nem nekünk kell magyarázkodni, hanem neked a felvétel hitelességét illetően. Ami megjegyzem tényleg kaputelefonnal készült.

2021. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos nem tudok olyan szinten angolul, hogy az írást lefordítsam, de ezek úgy tűnik, hogy interdimenzionális fényhajók, máshogyan fogalmazva, valóban kozmikus intelligencia látható a képen. Az is lehet, hogy anyahajók. Ezek a dolgok, jelenségek végigkísérik az emberiség történelmét. Ha esetleg netalán tényleg hamis a kép, akkor sincs gond, mert ezek a lények attól még léteznek.
2021. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha már ilyen sületlenségeket tudsz összehordani, tanulj meg angolul, az hasznos.
2021. máj. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#18 Próbáltam annak idején, de nem ment olyan szinten, hogy csak úgy le tudjak fordítani egy ilyen szöveget. De gondolom arról van benne szó, hogy kik mikor és hol észlelték, meg ilyesmik.

Hogyha számodra ez sületlenség, akkor vajon mit keresel itt ebben a rovatban? Bőven elég, sőt még az is sok, ha egy-két troll leírja ide, hogy "sületlenség, hamis" meg ilyesmik. Nem kell ezeregyedszer is leírni. Szomorú, sőt tragikus, hogy ez a rovat tele van ilyen témához nem értő trollokkal, akik nem értik az ufo-jelenségek lényegét.

2021. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
hát ez a videó (kép) úgy néz ki mint amikor május elsején ráhánytam a tyúkhúrra XD
2021. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
18 az a szomorú hogy megint tényként lett előadva egy piti hamisított kép.
2021. máj. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!