Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik szervezetnek érdemes...

Melyik szervezetnek érdemes adni az 1%-ot?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a tudás terjesztésére és felvilágosító munkára adnám az 1%-omat. Olyan mint az Ufószövetség,Ufómagazin,Hihetetlen magazin, Drábik újsága, Leleplező magazin ilyenek. Akik a legtöbbet teszik aktívan az emberiség felvirágoztatásáért, a tudás, valós politikai hírek ismertetéséért és terjesztésért. Vagy pl dr.Egely Györgynek, aki az ingyenes Nullponti energiával működő készülékeket fejleszt


Milyen ötleted van?


2021. máj. 8. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkább gyermekkórháznak add.
2021. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen korházi szervezeteknek, kutyaotthonoknak azért nem szeretném adni, mert legtöbbszőr eltűnik a pénz. Az egészségügybe hatalmas pénzeket önk a kormány évek óta, szinte teljesen feleslegesen. Semmi látszatja sincsen. Rossz a szervezettség, így egy feneketlen kútba öntjük ilyenkor


Viszont azok a szervezetek, amik minket embereket informálnak a világ valós híreiről a háttérben zajló folyamatokról sokkal fontosabbak! Nekünk is fontos lenne, hogy megismerjük a világban zajló eseményeket, a folyamatok valódi okát összefüggéseit. Ennyit megérdemlünk. Ezeket a szervezeteket nem támogatja senki. Nem kapnak a kormánytól sem és senkitől egy fityinget sem. Én inkább ezeket támogatnák

2021. máj. 8. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ufószövetség,Ufómagazin "informálnak a világ valós híreiről" LOL
2021. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem akkor inkább töröld ki vele a segged.
2021. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
inkább jótékonykodj... hidd el vannak akiknek jobban szukseguk van ra!
2021. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Hihetetlen Magazin


Fajin kis újság...

2021. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ragaszkodsz hozzá, hogy opcip legyen, én annak a Györgynek adnám....
2021. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

" a tudás terjesztésére és felvilágosító munkára"

A Tan Kapuja.

2021. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!