Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi fog történni akkor, ha az...

Mi fog történni akkor, ha az ember földönkívüli élet nyomára bukkan, de a földönkívüliek az ufó hívők elvárásainak nem tesznek majd eleget?

Figyelt kérdés

Pl. nem lesznek majd humanoid, két méter magas, szőke plejádiak, akik telepátiával kommunikálnak, hanem tizenhat végtagú, elefánt méretű, ízeltlábú szerű lények, akik nem hangokkal kommunikálnak, hanem pl. kémiai vegyületekkel és érintéssel.

Mi lesz, ha a földönkívüliek romba döntik az elképzeléseiket az ősi paleoasztronautikáról, az ufo jelenségről és az egész ezos összefonódásról?

Ki fognak borulni? Lehet nyilvánosságra sem merik majd hozni, hogy az ősi idegenek nézői ne roppanjanak össze? Mi lesz azokkal, akik szerint már most is élnek emberek a Mars felszíne alatt?



2021. máj. 12. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Semmi nem lenne. Elvégre az univerzum végtelen, nyilván vannak benne az "elvárásoknak" megfelelőek is, csak mi pont ilyenekre akadtunk momentán.
2021. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

1. Ezt sosem értettem,hogy miért mondják,hogy az univerzum végtelen.

Szerintem mi emberek úgy gondoljuk,hogy végtelen az emberi agyunkkal,így pontos.

2021. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

A Tejút galaxisban 200 milliárdnál is több naprendszer található.

Kb 65 millió bolygón van fejlett (emberi szintű, vagy azt meghaladó) élet. Ebből kb 400 ezer emberi faj, bár csak kevesebb mint 10 %-uk menne el földi embernek.

Ha/amikor (lassan) lesz kapcsolatfelvétel a nyilvánosság számára is, humanoid, ember jellegű, de azért tőlünk meggygőzően-hitelesen különböző faj fog benne részt venni.

2021. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. :)
2021. máj. 12. 13:59
 5/20 anonim ***** válasza:
5%

2 Innen nehéz látni a végét.

De kb igen inkább vége láthatatlan, mint végtelen...

De ha olyan mint egy hullám amit a vízbe elytett kő okoz, akkor folyton tágul ahogy a hullámok fodrozodnak.

Kérdező, nem tudom de azt reálisabbnak tartom, max az olyan bolygónkon alakulhatott ki humanoid forma ami szén alapú. Az összes többi más evolúción eshetett át. Persze ha kialakult.

Ha ilyen formában derül ki akkor főlyenek csak a levükben. Nem tudom ki hogy van a Reptilekkel de biztos nem néztek dokut. Aligátor, krokodil és kígyó 'anyákat'... Kissé babonás amit a hüllőkről gondolnak.

2021. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

3 és ezt honnét tudod? Olvastad, hallottad, netán jártál mind a 200 milliárd naprendszer 65 millió bolygójában? És elhallgatod ezt a technológiát? Az egy dolog hogy csilliárdos lehetnél. Akkor nem lenne "lassan" meg majd egyszer, azaz 5millió éven belül a kapcsolatfelvétel....

Meg nem fejlesztgetnék az űrsiklókat. Hanem már lenne egy flottányi arm... Akarom mondani szövetséges telepes hajó...

Tehát az egy apró részlet, hogy mi a forrás, de ekkora mellénnyel akkor mindet személyesen is ismered. Jártál ott mint afféle külügyminiszter vagy mint Földi humán létforma képviselője.

Ami aggasztó, mert én nem rád szavaztam...mert nem tudom hogy elég alkalmas lennél a földi élet átfogó bemutatásában. Arra minimum egy Buddha kéne vagy egy Noé.

Hol itt a demokrácia? Hol?

2021. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Bár nem egy elfogadott tény, -sőt, folyamatosan tagadott- de évezredek óta van kapcsolatunk földönkívüli életformákkal.

A világ kissé más a színfalak mögött, vagy ha egy lépéssel hátrébb lépsz, és onnan nézed.

Nem bántásképp, de nem foghatod fel ezt egyből "nulláról" 6-os.

Inkább csak képzeld el, hogy csak a mi galaxisunk, a Tejút, 200 milliárdnál is több naprendszert tartalmaz...lassulj le, és próbáld elképzelni...ilyen galaxisból 100 billiárdnál is több van...próbáld elképzelni.

Nagyon sok minden amit hülyeségnek tartanak az emberek, az valóság, de tény hogy mindig nagyon sok baromság is bele van keverve.

2021. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Nem az hogy van e élet a földön kívül az jóformán tény.

Még azt is el tudom képzelni hogy bizonyos fajokkal megtörtént egy kapcsolat felvétel.


A gond az, hogy ha a szövetség létrejött akkor nem a normális lépés, hogy akkor nyilvánosan önmagukat felvállalva császkaljanak a városban.

Ha idejöttek akkor technológiailag jóval fejlettebb kultúra. Az emberi pánik ami legtöbb esetben a kiírás szokott lenni vagy a fölénybe lépés. Az ez esetben elmarad. Így az emberiség kénytelen lenne elfogadni, hogy élnek nálunk sokkal jobbak is.

Ugyanakkor a ufo hívők száma elvileg elég nagy tábort alkot. Így egy kevés réteg akadna ki jobban. De kb annyira mint a kacsacsőrű emlősön, vagy mint az Amerikában honos élőlényeken a felfedezés idején. Vagy a mélytengeri élőlények világán...

Szóval akár holnap is elsetálhatna egy idegen az utcán, őszintén összeszrnam magam elsőre de pár hét alatt megszoknám. Bár jobban kezelnék ha előtte az ENSZ idegenek társaságában bejelentené a szövetséget.


A másik az a sok sok adat, vagy így ránézésre random számok amiket feltételezek nem te találtad ki. Úgyhogy vagy tényleg jártál ott vagy van forrás ahonnét származik.


Én úgy tudom 2 vissza padló gáz.

Ahogy olvasgattam az elvileg már ismert idegen humanoidok külső és a jellem vonásaik.

Elég gyakran a Földön elő állatok mutációk humanoidizálása. A tulajdonságok is ezeknek a lényeknek és az ezekhez a legközelebb álló emberi tulajdonságok keresztezése/ötvözete.

Pl az Annunakik valamint a reptilliánok.

A Szíriusziak nem jut eszembe a nevük a skandináv mitológiában inkább a Vánokra hasonlítanak inkább mint az Ázokra. Amivel alapban nincs baj csak apró függelék.

Szóval ideák Jól és rosszak lényegében ezek a fajok és a róluk alkotott kép semmivel sem különb egy vallás nézeténél sem.

A legtöbb esetben ezek a jelenések alvásparalízisnél és asztrálutazásnál vagy álom képben jelentkeznek nem többek asztrál lényeknél.


Amik érdekesek azok az UFO észlelések. Valóban idegenek vagy titkos katonai járművek?

Abból is sok a kamu....

2021. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem, teljesen mindegy hogy fognak kinézni sőt, még az sem számít intelligensebbek nálunk vagy sem. Csak legyen végre valami konkrét bizonyíték a sok bullshit helyett!
2021. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Én ismertem egy fizikust.Engem is érdekel a fizika, kémia, meg sok egyéb dolog.

20 éve ezelőtt kezdett el beszélni róla, hogy nem tudja honnan, de álmában információkat kap.Ezek az információk technikai jellegű adatok voltak, képletek, különféle, manapság a mai fizikával még alig kiszámolható elméleti adathalmazok, amik főleg a fénysebesség és a fekete lukak kapcsolatáról szóltak.

kb 15 évvel ezelőtt, vagyis, 5 évnyi ilyen kommunikáció után egyszer csak felhívott.Valamire rájött, de izgatott volt.Kérte menjek át hozzá, mert amit felfedezett az Nobel-díjat érne, hanem a világ egy jobb hely lenne rögtön utána mikor elkezdenék használni.

Pár nap múlva ment haza szegény(nagyon sajnálom ami vele történt),ajtaja nyitva volt, sejtette baj van.

Az összes tanulmányát, számítástechnikai eszközeit, még a titkos széfjét, amiben a legnagyobb kutatási eredményeit tárolta, feltörték és elvitték.

Egy valamit kapott tőlük ajándékba, akik meglátogatták, míg nem volt otthon.

Egy 80 as évekbeli amerikai újság,amiben egy tudóssal volt egy interjú, aki azt nyilatkozta, hogy olyan dolgokat fedezett fel, ami az egész világot megváltoztatja, az űrutazás pár év múlva olyan valóságos lenne a normál embereknek is, mint a kocsikkal való közlekedés.

A tudós másnap hazafelé ment, és egy autó állt meg mellette, annyit írtak a cikkben, akaratán kívül ismeretlen helyre távozott, és azóta se került elő.

Nos, ismerősöm felmondott, pár hónap múlva egy másik országba költözött, sajnos utoljára 10 éve beszéltem vele, nem tudom mit csinál, vagy mi van vele.

Ez csak egy átlag ember története, aki felfedezett valamit, amit sokan meg sem értenének, főleg a világ irányítói nem akarnák, hogy az emberek megismerjék.

2021. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!