Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Villogó piros pontok az égen?

Dreamliner kérdése:

Villogó piros pontok az égen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 02:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, soha nem is voltam nagy UFO hívő, de tegnap este nem nagyon akartam hinni a szememnek. Tévézés közben furcsa robajt hallottam kintről, a környék összes kutyája is elkezdett ugatni gondoltam megnézem mi az. A zaj fentről jött, mivel nincs annyira beépítve az udvarunk környéke, elég jól rá lehet látni az égboltra. Elsőre még nem vettem észre semmit, de ahogy távolabbra néztem, nem magam fölé egy idő után villogó kis piros pontokat láttam a távolban szétszórva az égen. Miután megbizonyosodtam róla hogy nem a szemem káprázik, meg nem tűzijáték, nem Musk műholdjai, a radar24-en is megnéztem milyen légiforgalom van a környéken, kb. semmi. Valakinek van valami ötlete mi lehetett ez?
2021. máj. 28. 02:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy elsőre nagyon sok távolban haladó repülőre gondoltam, de 20 perc alatt már ötször kiértek volna a látótávolságból, a radar is csak 2 kósza gépet mutatott az országban, plusz nem olyan ütemben villogtak ahogy az egy géptől megszokott, hanem jóval gyorsabban. A hang sem volt hasonlítható egyik repülőgéptípushoz sem, még a propelleres katonaiakhoz sem, nagyon fura hang volt. Le szerettem volna videózni, csak sajna azon semmi nem látszik.
2021. máj. 28. 03:20
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Mióta minden futóbolond vehet akárhány drónt a boltban, azóta kissé merész logikai bakugrás égi fénypontok esetén kis zöld emberekre asszociálni.
2021. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Az utóbbi időben megszaporodtak az UFO észlelések. Valamire készülnek szerintem. Csodás lenne egy nyitott társadalom velük. Mennyi mindent tanulhatnánk tőlük. A létezésünk is új értelmet nyerne. A legnagyobb kérdésekre is megkapnánk tőlük a választ, pl. hogy kik vagyunk mi, honnét származunk, mi a helyes út amit követnünk kellene, hogyan válhatnék a nők kedvencévé, stb. A lista egyszerűen felsorolhatatlan.
2021. máj. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legutóbbi infóm az, hogy egy nagyobb utasszállító hajtóműve köpködte a lángokat a magasban, aztán megpróbált Bécsig elvánszorogni. Aztán hogy mindez megjelenik e a hírekben, más kérdés.
2021. máj. 28. 07:16
 6/7 Grimfox ***** válasza:
Ha elvánszorgott Bécsig, akkor maximum ilyen kisbetűs rövidhírként. Ha eljutott, de kicsit gyorsabban szállt le, mint akart, akkor benne lesz a hírekben. Ha nem jutott el, akkor főleg.
2021. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudja a f.. om!

Itt nem lesz ugyse aki megmondja mit láttál.

Lehet amúgy tényleg drónok voltak. Sok gazdag unatkozó troll van aki szereti reptetni a drón flottáját, hogy az emberere a frászt hozza.

Vagy tudományos időjárási kísérlet.

Most nagy divat a 3ds felszín radarozás is, a régészeti leletek feltárásához.


Avagy ufót láttál. Mi nem bírálhatjuk felül mit láttál.

2021. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!