Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy egy családból...

Lehetséges, hogy egy családból csak egy embert néznek ki maguknak a szürke ufonauták vagy elmebaj van az adott családtagnál?

Figyelt kérdés
Más családtag sose érzékelte még őket az este csak az az egy, akit állítólag meglátogatnak alvás közben. Nem fura ez?

2021. jún. 14. 21:11
 1/6 anonim válasza:
26%
Micsoda??. :D
2021. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyan nem hiszek a dologban, de akik hisznek benne, azt állítják, hogy családban halmozódni szokott a dolog. Felmerül tehát a kérdés, hogy a családtag édesapja nem a postás-e, márha a postást is látogatják az ufók.
2021. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
alvásparalízis?
2021. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SZücsöm ***** válasza:

3 as alvásparalízisnél magadnál vagy. Van(lehet) hallucináció közben de mivel tudatodnál vagy ezért amint vége a hallucinációnak a tudatod teljes birtokában 1. képes vagy értelmezni hogy alvásparalízist éltél át

2. Másnap is teljesen tisztán fogsz arra a tényre emlékezni hogy csak alvásparalízis történt.


Nincsenek kiesett emlékképek hogy valakik állnak az ágyad felett és másnap amikor felkelsz csak erre emlékszel hogy álltak az ágyad felett és képszakadás.


Alvásparalízisnél teljesen tudtában vagy hogy amint vége lett az "észlelésnek" megszűnik a paralízis és lenyugszol lefekszel aludni. Azaz nincs képszakadás és nincsenek olyan emlékképek hogy a fenekedbe turkáltak (:D) vagy hogy elvittek egy űrbéli kirándulásra.


Tehát szerintem az átélőnek nehéz az alvásparalízist állítólagos alien látogatásokkal összekeverni.

2021. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem volt, és az adott pillanatban nem tudtam volna megmondani, hogy az volt.

Vagy a rémálom...

Valósághű, realisztikus környezet, a szobád pontos mása, még az este levetett ruhád is pontosan ott van ahol lennie kell. Az ajdód zörgése keltett fel, biztos vlaki figyelmetlen volt s a kutya bejött az előszobába...gondolod.

de felpillantva az üvegen keresztül. egy fakó üreges szemű, csupasz nyurgabélát látsz az ajtó túloldalán. Aki morog, hörög és néha barcog. zargatva a zárat befelé néz méreget és szimatol. Tudja, hogy bent vagy s tudja, hogy félsz...

Félsz mert nem tudod eldönteni, hogy ez most álom/valóság. Ha veszítesz felébredsz/újra próbálhatod vagy az akkor a vég... A hideg ráz a fagyos veríték lassan lecsurog a hátadon, beleborzongsz.

Miért van itt? Hogy jött be? "Hogy jutott be?" e gondolattal a félelem haraggal párosul, a remegés megdermed s a szív mint vasúti sín skandálni kezd, elnémítva minden mást. Az összes izom megfeszül kéz rászorít az első fegyverként használható tárgyra, a másik lassan rákúszik a "biztonságot" nyújtó kilincsre. S a torokból felszabadul egy addig még nem hallott üvöltés.

Mert az egyetlen út ahol a förtelem be tudott jutni a szobád elé, az az a helységen keresztül lehetséges ahol a családtagod is alszik...


Felriadva, a hideg ráz, a takaró félrelökve s a szobád ajtaja nyitva. Vajon megtörtént?

Felpattansz s kirohansz a szomszéd szobába, ugye nem?


És nem, még a mindig nyitva hagyott erkély ajtó is zárva volt....S Ő békésen aludt hajali 5-kor.

Erre, mondhatám, hogy márpedig, találkoztam velük. Ahogy az alvásparallíziseimre is, azokat ha nem gond nem részletezném. :)

De az egy elég stresszes időszak volt, + sokat kutakodtam a scp témában. Így mondhatni várható volt....

2021. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SZücsöm ***** válasza:
60%

Felesleges a "novella" én is tudom miről írok.


Volt már rémálmom ami pont azért volt ijesztő mert teljesen ismerős környezet és/vagy ismerős személyek szerepeltek benne. Tehát álmomba el tudtam hinni hogy ez valós cselekmény mivel maga az álom nem volt tudatos.

De amint felkeltem teljesen tudtában voltam annak hogy csak egy álomról van szó. Nem tudom mások hogy élnek meg egy álmot de nekem 0% arra az esély hogy egy álmot ébredés után összekeverjek a valósággal.


És volt már alvási paralízisem is ahol azt érzékeltem hogy valaki beletérdel a hátamba a fejemet a párnába nyomja és suttog a fülembe.


Tehát igen meg volt a hallucináció DE ami nagyon fontos hogy 100% ig a tudatomnál voltam.


Ami azért számít mert:

1. Amint véget ért az érzékelés és lenyugodtam egyből rájöttem hogy ez mi volt (alvási paralízis) mert már olvastam a jelenségről.


2. Amikor másodjára történt meg szinte ugyanúgy a paralízis, a szívverésem se ment feljebb mert azonnal kapcsolt a tudatom hogy ezt már ismerem. Egyből vége is lett a paralízisnek 0 félelemmel zajlott le és soha többet nem történt meg.


Mint ahogy írtam ezért nem lehet (számomra) összekeverni egy állítólagos ufo rablást és egy alvási paralízist. Mert tudatodnál vagy és ha e mellé még képes vagy tudatosan is gondolkodni akkor amint vége van a hallucinációnak értelmezed a történteket és nyugtázod hogy nem történik semmi más, lehet lefeküdni aludni. Másnap meg emlékszel arra hogy mi történt mert egy alvási paralízis után elég éber lesz az ember hogy ne felejtse csak úgy el a történteket és ezáltal lehetetlenné teszi azt is hogy összekeverd egy sima álommal.

2021. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!