Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Én sosem szerettem emberek...

Én sosem szerettem emberek közt lenni emberekkel beszélni. De a napokban szóba elegyedtem egy idős nénivel, és a téma valahogy az UFO-kra terelődött A néni beszámolt egy olyan esetröl, hogy még a 90' évek körül látott egy ilyen tárgyt (lent fojt.)?

Figyelt kérdés

A néni beszámolt egy olyan esetröl, hogy még a 90' évek körül látott egy ilyen tárgyat.

leírta hogy hogy nézett ki, hogy közlekedett STB...

a következőket mondta: vörösen izzott, tányér alakú volt, és borzasztó gyorsan mozgott.


elkönyveltem magamban, hogy biztos hazugság és csak rám akart ilyeszteni, tehát tovább áltam.

Érdekelt a dolog, és mivel egy kíváncsi természetű ember vagyok megkérdeztem, egy a néninvel egy idős tagot hogy ő tapasztalt-e abban az időben hasonló dolgokat.

és meglepetésemre pontosan ugyan azt elmondta amit az előző sztoriban hallhattam.

Kezdtem gyanakodni hogy talán van valami igazság formája ennek, de még itt is fent ált az a gyanú hogy összebeszélhattek a nénivel, hiszen csak pár háznyira laknak egymástol.


nem hagyott nyugodni a tudat, ezért mikor hazaértem megkérdeztem édesapámat hogy ő is látott-e esetleg a leírtakhoz hasonló repülő alkalmatosságokat, és megdöbbenésemre pontrol pontra ugyanúgy elmesélte hogy látott ilyen "tárgyakat".

róla tudni illik, hogy lokátorosként szolgált annak idelyén és vallota, hogy olyan gyorsan mozgott az a tárgy hogy azt semmiféle műszerel sem lehetett volna bemérni.


valyon csak szórakozásbol találhatták ki?

vagy tényleg ugyan azt láthatták?

az elsőt nagyon kétlem mivel 3 különböző sztoriban is teljesen ugyanúgy írták le a tárgyakat.

ha valaki észlelt még hasonlót, ne tartsa magában, nagyon kíváncsi vagyok rá hogy igazak lehetnek-e vagy csak kitaláltak?



2021. jún. 18. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Először a mentális problémáiddal kellene kezdeni valamit. Az ugyanis nem normális, hogy mindenkiről alapból azt feltételezed, hogy hazudik, valószínűleg te lehetsz kóros hazudozó, ha szerinted ez az "alapállapot". Meg persze, minden ember direkt összebeszél, mert tudták, hogy ez lesz a téma pff...
2021. jún. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mojjo ***** válasza:
100%

Én nem láttam ilyen tárgyat a '90-es évek körül. Akkor most mi van?


Egyébként meg: [link]

2021. jún. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok észlelés van az országban a rendszerváltáskor.
2021. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Wadmalac ***** válasza:
37%

Anno az újságok tele voltak pont ilyen narancssárga tányéros észleléssel. Eggyel.

És láss csodát. A cikk után elkezdték ezrével látni. Előtte, utána, ugyanakkor.


Nos, vagy tényleg sokan látták, de csak egy beszélt róla, a többinek ez nem volt akkora esemény, hogy szóba hozza, csak mikor újsághír lett, vagy a cikk alapján született a többi "szemtanú". Na, melyik a valószínűbb?

Nem tartom kizártnak, hogy a cikket olvasva sokaknak elkezdett rémleni valami amit szeme sarkából, akárhogy látni vélt, a cikk alapján meg ebből "ezvoltaaaaz!" lett, utána már ő is tényleg hitte, hogy ugyanazt látta.

És bizony az sem kizárt, hogy sokan ma már nem biztosak benne, így 30-40 év után, mit láttak, mit csak hallottak, olvastak.


Szóval na, még ha nem is hazudik senki szándékosan, ez sajnos nem bizonyíték semmire.

2021. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezüstös tárgyakat is sokat láttak nálunk.
2021. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Ami engem illet, én pl nagyon szeretem a sört, de érdekes módon csak a nyári hőségben, télen inkább borozgatok, de csak keveset, mert nem szeretek berúgni, naszóval mint említettem: sör, tehát nemrég beültem egy sörözőbe és rendeltem egy korsó jó hideg sört, és akkor ahogy ott ültem az asztalnál, hallottam ahogy a másik asztalnál beszélgetnek ketten, épp az ufókról, és az egyikük azt mondta a másiknak hogy ő nem hisz az ufókban, az egész csak kitaláció, mese; légköri jelenségek és tudatlanság áll az egész ufó kérdés mögött, és én teljesen egyetértettem vele.

A Loch Ness-i szörnnyel is be tudták hülyíteni a fél világot. Az emberek imádják az ilyen sztorikat.

2021. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:
55%

"ő nem hisz az ufókban, az egész csak kitaláció, mese; légköri jelenségek és tudatlanság áll az egész ufó kérdés mögött, és én teljesen egyetértettem vele."

részben egyetértek.

De csak részben.

Abban a részben, mikor az UFO és a Földön itt kolbászoló idegen értelmes lények közé egyenlőségjel kerül.

Az azonosítatlan jelenségek léteznek, nagyrészt bizonyára csak adathiány miatt nem azonosított ismert jelenségek, de VAN hiteles kivétel.

Amiről nem tudjuk, hogy mi az.

És ebben nem is kell hinni, ez tény.


Csak sajnos ezt a területet mind a fanatikus UFO-hívők, mind a tagadók összemossák a kis szürkékben, reptiliánokban stb. hívőkkel és ettől elvész a hiteltelenség pelyvájában az értékes mag.


A vizsgálandó valós témakör seggel esik a földre két szék között.

2021. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Raechter ***** válasza:
72%
Gyerekként én is láttam azokat amiket leirtál 2006 ig kb. Volt egy-két utam is velük. :) ( nem troll a válasz)
2021. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem már pontosan, hogy '89 év végén, vagy '90 év elején történt, de éppen úton voltam Ausztriába, autóval. Dunántúlon jártunk már jócskán ( pontos helyet nem tudom, ré volt, nem emlékszem), mikor arra lettem figyelmes, hogy repül felettünk valami, aminek volt fénye, de koránt sem olyan, vagy nem úgy villogott, ahogy a repülőké szokott. Először repülőgépnek gondoltuk ( hárman ültünk az autóban, nem én vezettem), de feltűnt, hogy nagyon érdekesen repül. Egyrészt mi is haladtunk, de az a valami nem távolodott, velünk együtt mozgott. Majd egyszer csak irányt váltott, eltűnt pici időre, majd újra felettünk repült ( a kocsi első szélvédőjén kinézve tudtuk követni, mielőtt a felettünket valaki megkérdőjelezné). Nagyon hosszan együtt mozgott velünk ismét...majd újabb irányváltás, majd ismét felettünk volt.

Fogalmam sincs azóta sem, hogy mi lehetett, de azt tudom, hogy többeknek is feltűnt a velünk azonos úton haladó autósok közül, hiszen még aznap este a tévében mondták, hogy milyen sok telefont kaptak az esettel kapcsolatban szemtanúktól.

Ja, azt elfelejtettem, hogy hajnali órákban történt, még teljesen sötét volt.

2021. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 az apám is pont egy ilyen sztorit mesélt (többször is) gyerekkoromban, hogy Ausztriába mentek, amikor követte őket (is) egy UFO-nak tűnő valami. Talán ugyanott lehettek ők is akkor.
2021. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!