Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudnátok mondani híres ufo-s...

Tudnátok mondani híres ufo-s eseteket amik bizonyítékkal alá vannak támasztva hogy megtörténtek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 20:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
Tessék: [link]
2021. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Híres UFO esetek vannak, bizonyítékok nincsenek. Persze a hívők számára a mesék is bizonyítékot jelentenek de az ő elfogult véleményük nem számít.
2021. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Pentagon pár hónapja 3 videót is közölt.

Érted?Pentagon!

Nem valami pistike a szomszédból.

Ki is elemezték a videókat, tudományos csapat foglalkozott az elemzésekkel.

Ettől mi komolyabb bizonyíték kell neked?

2021. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Azokon a videókon nem látszik semmi, azt képzelsz bele amit csak akarsz. Nincs rajta mit kielemezni mert vállalhatatlanul $zar minőségűek,a telefonommal jobbat csinálok. Hollywoodban egy közepes filmes megcsinál egy százszor jobb ufót, űrhajót, bármi ilyesmit és hihetően filmre is viszi. Az igazi kérdés az hogy miről akarják elterelni a figyelmet ezekkel a videókkal. Mert az eddigi legnagyobb ufómánia is a titkos katonai kémrepülőgépek tesztelése idején volt, lehet hogy most is valami hasonlóról van szó.
2021. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SZücsöm ***** válasza:
61%

2 es vesztes csatát harcolsz. Olvasd el még egyszer a kérdést.


A kérdés az volt hogy vannak e olyan ufo-s eseteket amik bizonyítékkal alá vannak támasztva.

Mi az UFO? Az UFO olyan repülő objektum, melyet nem azonosítottak.


Vannak ilyen bizonyíthatóan híres esetek? Vannak. Földönkívüliek voltak? Nem tudjuk de a kérdés nem is erről szólt csak UFO-król.


De amúgy a pentagon most vallt ha jól emlékszem 143 esetet valósnak.


Amiről én hallottam az a 1947 es Roswell-i eset ahol bizonyítottan lezuhant valami. Itt több érdekesség is van. Az egyik hogy a Sherif és a birtok tulajdonosa állítólag űrhajóról számoltak be míg a kormány meteorológiai ballonról.


Viszont (szintén állítólag) elég nagy felszereltséggel és emberi erővel jelentek meg a farmon. Ami viszont tuti mert még fellelhető az adott címlap első nap az Amerikai Hadsereg azt állította a sajtókonferencián hogy birtokukba jutott egy repülő csészealj. Másnapra már mindent visszavontak és tagadtak. Na ez nekem elég érdekes sztori.


Ott van a Los Angeles-i csata 1983. Itt állítólag fénylő pontok jelentek meg az égen és a légvédelem sz**á lőtte az eget. Ez bizonyítottan megtörtént. Az érdekesség hogy erre is azt állították hogy csak egy meteorológiai ballon volt amitől megijedtek. Viszont semmit nem sikerült lelőnie a légvédelemnek. 0 lyukas ballon. Ezt is érdekesnek találom.


1952 ben Washington-ban szintén egy tömeges Flying Saucer észlelés, tömeges fényfoltok éjszaka amit a radarok is felvettek és amit az USA légi ereje is megpróbált üldözni. Ismételten 0 eredmény.


Viszont ami érdekes hogy John A. Samford az USA légi erejének főparancsnoka sajtótájékoztatót tartott. Ez szintén megtalálható még a you tube-on. Lényegében 69 év óta ugyan az a nóta.

:Itt vannak valamik és repkednek. Nem tudják hogy miért, nem találtak rendszert a repülésükben de arra a következtetésre jutottak hogy nem fenyegetik az USA biztonságát. Természetesen azt is kijelentik hogy nem hazai fejlesztésről van szó.

2021. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Én gyerekkoromba többszőr láttam UFÓt. Bizonyítani is tudom. Most mondom UFÓk voltak
2021. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor bizonyítsd!
2021. jún. 30. 10:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hódraszálllás
2021. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JuhaszTech válasza:
Hát az hogy nem vagyunk egyedül. Egy ekkora világba kizárt. Nem hülye az aki azt mondja látott egy ufot.
2021. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

János bácsi mondta ma reggel, hogy a kocsma zárása után hazafelé tántorogva látott egy UFOt leszállni.

Biztosa igaz, hiszen nem hazudik, azt is bevallotta, hogy kissé piás volt.

Szavahihetősége a bizonyíték.

2021. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!