Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek szerintetek...

A földönkívüliek szerintetek szoktak űrutazni, azért mert a pici földönkívüli babájuk nem tud éjszaka elaludni és átruccannak űrhajóval egy másik bolygóra ahol világos van ami egyből elaltatja a babát mert ott megnyugszik?

Figyelt kérdés

Csak egy válasz ihlette a kérdést hogy apuka éjszaka elvitte kocsikázni a kisbabáját, mert nem tudott elaludni.


És szerintetek közöttük is vannak egyedülálló elvált szülők? Vagy szerintetek flottában vonulnak gyerek altatáskor is? 😏 Ezen mondjuk kacagnék. Csak egy science fiction vígjáték sorozat is jutott az eszembe erről és ez is ihlette ezt a kérdést továbbá de nagy valószínűseggel nem így van csak ez olyan cukin vicces lenne ha kiruccanak ezert flottaba igazi csaladi szeretetre vallana. 😄



2021. júl. 5. 00:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Rossz a kategória, humorba való.
2021. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
De akkor nem tudna ott helyben vilagosat csinalni? Nincs lampa??
2021. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1-es miert lenne rossz kategoria ha az ember azt mondja hogy olyan nagy az univerzum hogy biztos van élet mashol is akkor ez a feltetelezes is ilyen mivel pl. az urhajoban lehet feher zaj ami megnyugtatja a foldonkivuli csecsemot míg ahhoz a bolygohoz ernek 10 perc alatt ami tobb fenyevnyire lévő életre alkalmas bolygónak a légköre és a nappali világosság a bolygó speciális voltánál ott gyógyítóbb vagy megnyugtatóbb lenne magyarán ha ott nincs se űrszemét és ott is no waste módon élnek és speciálisabb az a bolygó mint a Föld akkor miért ne lehetne de amugy a saját bolygójuk is lehet ilyen csak az a földönkivüli baba ott született mikor épp békés szándékú és segítő tudományos kutató úton voltak flottaban es ez egyfajta flotta hagyomanyt teremtett naluk mert ok maguk is szeretnek kiruccani oda pl. A világos nappal meg lehetséges mikor náluk éjszaka van mivel több fényévnyire egy masik bolygó. Pl. A Földön is van ahol világos nappal van míg mas alszik mert éjszaka van.
2021. júl. 5. 07:38
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Humor kategoria.

Ez meg vicces se volt.

Mar jelentettem en is a kerdest.

2021. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szíved joga de ufo eszlelesek kategoriaba irtam es nem poenbol irtam csak erdekelt hogy naluk fiziologiailag vajon ugyanugy kuzd a foldonkivuli baba almatlan idoszakkal ejszaka. Csupan tudomanyos oldalrol erdekelt ez a kerdes.
2021. júl. 5. 09:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak erdekelt ha mas bolygon szuletik mert epp ott van munksjuk a szuleiknek akkor mennyiben befolyasolja ez fiziologiasan mert ha csak az embereket nezzuk az urben toltott ido utan is komoly problemakat kellett megelniuk urhajos embereknek fiziologiasan, de az urbrn is aklimatizalodniuk kellett szinten fiziologiasan. Plane a Mars projekt miatt is erdekel ez a kerdes hiszen ott max 2% oxigen a bolygo legkore hogy fognak ott megelni az emberek es marsi szuletesu telepesekrol nem is beszeltem. Viszont a kerdesen egy eletre alkalmas bolygorol szolt hogy vajon egy foldonkivuli csecsemot mennyire viselne meg fiziologiasan ha nem ott szuletik ahol a szulohelye annak ellenere hogy nekik nem problema a gravitacio letrehozasa urhajon belul gondolom.
2021. júl. 5. 09:07
 7/22 A kérdező kommentje:

* munkajuk

* urben

* kerdesem


Scott ikrek is beszamoltak mar komoly fizikalis tunetekrol mikor visszatertek a Foldre.

2021. júl. 5. 09:09
 8/22 A kérdező kommentje:

Amugy kedves 4-es én is jelenthetnélek rágalmazásért, mert egyértelműen provokálod a másikat, aki nem trolkodott, hanem egy tudományos kérdést tett fel konyhanyelvre lefordítva, ami viccesen hangzik ugyan, de a tudományos fiziológiai dolgok érdekes kérdést vetnek fel ilyen helyzetbe. Az embereket alapból érdekli, ha van élet máshol is, akkor hogy élnek, van-e mezőgazdaságuk, van-e családi hiearchia és lehetne sorolni a kérdéseket amik megfogalmazodnak az emberben, ha te ezt troll kérdésnek veszed akkor csak üzenem a moderácios munkatársaknak, hogy azt is vizsgálják meg, hogy a válaszoló provokatív, és így helyettem jelentetted magadat.


De egyébként én elfogadom, ha leszedik a kérdésem, de nem írtam semmi rosszat.

2021. júl. 5. 09:14
 9/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat javítom Kelly ikrek es azt hiszem a Scott szamolt be a fiziologias tunetekrol nem a Mark. Azert ide irtam ezt a kerdest mert tudomany kategoriaba nincs ilyen kategoria.
2021. júl. 5. 09:29
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Félelmetes (és szomorú), mikre van idejük és energiájuk embereknek.
2021. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!