Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenekkel és ufókkal,...

Idegenekkel és ufókkal, vésett érméket találtak Egyiptomban. Megdöbbensz?

Figyelt kérdés

Hihetetlen földönkívülit ábrázoló érme és vannak ufók is másokon. Elképesztő ! [link]


Nagy mértékben megdöbbentél?



2021. júl. 5. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Első ránézésre ez az oldal a magyar vilagtikai, eltitkoltigazsagok, hihetetlen magazin és társai külföldi megfelelőjének tűnik és azok hitelességével lehet egy szinten. 99% hogy kamu.
2021. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Volt már kérdésben és kamu:

[link]

2021. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor ponr hogy nem kamu. Lehozta a brit the sun is [link]


Van más alienfejű érme is https://www.youtube.com/playlist?list=PLZ00oSAFcQWKk0sK-jeMH..


nézd meg a videot https://www.youtube.com/watch?v=_BcTxPHP6Gw&list=PLZ00oSAFcQ..

2021. júl. 5. 20:28
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Photoshoppal ilyet barmelyik grafikus legyart igen hiheto modon sot otvos is programozhato gepek is vannak ami fem vagy ezust targyon barmilyen mintat abrazolast, grafikat legyart es tudja regiesiteni is. A cikket nem olvastam se a forrast. Ha igazi akkor vannak tudos emberek akik meg tudjak hatarozni a korat, de ha igazi akkor valami foldonkivuli fizeto eszkoz vagy szimplan valami disz kabala vagy kotelezo viselet volt ruhan pl. Urhajos foldonkivulieknek. A rajta levo foldonkivuli meg vagy nagy tiszteletben levo volt a hazajaban vagy az ellenkezoje. A szoveget nem tudon elolvasni de valami latin hangzasu tehat ha latin akkor nem is foldonkivuli ergo ha lenne rajta iras akkor lehet nem is igy nezne ki.
2021. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

* tudom


Valaki el tudja olvasni a szoveget es ide leirná? Szerintem ha fizeto eszkoz akkor a fizeto eszkoz erteke es a foldonkiviluli neve de szerintem inkabb ruhan a nevuket es a rangjukat jelezte. Ez kb. Olyan mint bizonyos helyekre csak fenykepes beleptetovel es nevvel tudsz munjahelyen bemenni es ezt mint egy nyaklancot hordjak vagy van mikor csak a nadrag szijra csiptetik.

2021. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
* munkahelyen
2021. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Itt az eredeti érme:

[link]

2021. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Csak furcsalom hogy latin iras van az egyiken azt el tudtam olvasni, hogy Liberti ami a szabadsagra utal. Szoval ez igy ellentmondas akkor valoszinuleg valamilyen ember csoporttal kereskedhettek vagy ember csoportoknal regen ez valamilyen titkos fizeto eszkoz volt, de csak egy noname tipp amit csak kikovetkeztettem a latin iras miatt.
2021. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Gyanus is volt amugy hogy latin szoveg es ufo foldonkivuli kep ezert irtam hogy ilyet barmelyik femmel dolgozo muvesz programozott geppel legyart vagy barmelyik grafikus csinal elethu latvany tervet.7-es koszi.
2021. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
DÖÖÖBBBBB (éppen most döbbenek meg)
2021. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!