Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy mielőtt kialakult volna az élet a Földön, egy űrhajó szállt el felettünk és abból jutott le a Földre egy darab sejt, mely osztódni kezdett és kialakult az élet.?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 15:00
1 2
 11/15 Grimfox ***** válasza:
Plusz minél fejlettebb egy élőlény, annál inkább kibővül a "működése" többé-kevésbé tudatos szellemi irányba is. Az ember fejlődésében például egyértelműen nagy szerepet játszott az öntudatra ébredés, és szellemi fejlődés is. (az eszközkészítés már elég erős jele az öntudatnak)
2021. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ha megnézitek az Expedíció című filmet, mindent más színben fogtok látni ! Szerintem, persze ! Én azóta megvilágosodtam !
2021. júl. 9. 16:48
 13/15 anonim ***** válasza:

"az emberi testet nézzük, az egy mestermű."

Tiltakozom!

Igaz a kisujjunk arra jó, hogy fülünket, orrunkat piszkáljuk/turkáljuk, és ivás közben eltartható legyen, de miért van a lábunkon is?

2021. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van aki a lábujjával turkálja az orrát, ez csak szokás kérdése.
2021. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Grimfox ***** válasza:
A lábujjak szerepe, hogy akkor is stabil támasztékot nyújtsanak, ha a talp nem egészen ér le a földre, és valamennyire ferdén áll. Járás közben főképp az első három lábujj "dolgozik", de egyenetlen terepen már az összes lábujj támasztása előnyös, még a kisujjé is. Mivel mozgatni is tudod(minimum behajtani) ez azt jelenti, hogy meg tudod feszíteni, hogy "belekapaszkodj" vele a talaj egyenetlenségeibe. Jobb tapadás, és egyensúly.
2021. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!